Přejít na obsah

Převod z UPC do Vodafone


alnagon

Doporučené příspěvky

  • Centrum péče

@mpetr Hezký večer, vysvětlení k převodu služeb najdete například na této stránce, podrobnosti jsme vám také poslali před samotným převodem do e-mailu. Po převodu do systémů Vodafonu původní číslo smlouvy zaniká, nově má každá služba (TV / internet) své identifikační číslo, všechny služby z jednoho Vyúčtování pak mají společné číslo plátce (je to také specifický symbol, který se nemění). 

Po převodu služeb ještě musíme vyřešit a převést z původního systému případné nedoplatky nebo přeplatky, proto i po převodu služeb ještě vystavíme Vyúčtování v exUPC systému. To už vás ale fakticky nemusí zajímat, protože zůstatek Kč se pak projeví v novém Vodafone Vyúčtování (přesuneme ho z původního systému do nového). 

Co se týká rychlosti připojení - pokud byste opakovaně přes síťový kabel naměřil nižší rychlosti, tak se na nás obraťte. Doporučuji předtím projít naše tipy pro odstranění potíží

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za reakci. Připojen jsem přímo kabelem. Dle doporučení vašich stránek tedy měření netmeter.cz 170/20, je to trochu málo, ale dám tomu ještě pár dní čas. Email nepřišel jenom 2 SMS dnes. Ale prostuduji dle vašich stránek postup. Platit tedy tento měsíc ještě budu dle starého čísla neb tak přišla faktura do emailu. Předpokládám, že příští měsíc již bude s novými údaji.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@mpetr Termín, kdy vám vystavíme další Vyúčtování, najdete v samoobsluze Můj Vodafone (máme několik zúčtovacích období, takže nejde obecně říct, jak to bude právě u vás). Postup pro přihlášení (nebo registraci v případě, že u vás nebyl technik a šlo o převod "na dálku") popisujeme na odkazu výše, tak věřím, že se vám podaří 🙂 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

@Ondra - Vodafone Mám na sebe psáno více služeb u VF. Internet u rodičů a jejich mobilní telefony, internet u sebe doma. Rodiče jsou u VF už delší dobu, mám funkční přístup do samoobsluhy hned od zřízení jejich přípojky a aktivaci jejich čísel. Jsem administrátor účtu v samoobsluze.

Teď čerstvě po migraci mého internetu (27.1.2022) a převedení mých údajů do "stejného přihlášení v samoobsluze" mi nejde přepínat přehled o nastavení jednotlivých služeb. Všechno se překlápí na nastavení jedné z internetových linek a nedostanu se jinam ať klikám kde klikám. (Např. nedokážu na dálku restartovat "ten druhý" modem. Ondro co s tím? 

Ještě taková kosmetická drobnost, dokud to chvíli fungovalo, viděl jsem barvy modemů naopak - rodiče mají bílý, v nastavení jejich služeb jsem viděl obrázek černého modemu. Já mám černý modem, v nastavení svých služeb jsem viděl obrázek bílého modemu.

image.thumb.png.e699c65f4459bbf7bf3fc2aa7bdd1623.png

Upraveno uživatelem sodekcz
  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...