Přejít na obsah

Převod z UPC do Vodafone


alnagon

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

Mne se zvedne presne o tolik, aby pripadny prechod na gigabit za zvyhodnenou cenu NEVYSEL drazsi nez platba stavajici (jak pisou v podminkach vyhodneho prechodu).
Moc chytre to maji vymysleny... 😞

Ty zmeny ceny o par korun maji podle vseho pouze tento ucel. Nejak nevidim zadny jiny duvod, proc by se cena mela menit, kdyz VSECHNO zustava STEJNE - sluzby, zarizeni, vsechno...(nemam zadne set-top boxy, takze nelze argumentovat vubec zadnym "upgradem").

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Evzen určitě to není konspirace co má přinutit lidi jít do gigabitu, prostě proč by sami měnili ceny směrem dolů, když lidi platí. To nedělalo ani UPC, sice se ceníkové ceny měnily, ale pokud si tam nezavolal a nechtěl změnu, tak tě nechali platit víc. 

Třeba já teď platím za 300 Mbit to, za co bych na mojí adrese měl 500 Mbit, gigabit je o 40 kč výše... moje chyba, že jsem pár let nesledoval ceny, ale ten přechod na Vodafone je taková ideální doba udělat revizi 🙂. Taky se zamyslím, jakou rychlost fakt potřebuju.

  • Basic
  • -
  • Základní, Sport, Cinema
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně to samé,čekám na migraci a až přijde e-mail a pak začnu obvolavat a jednat. Chci ještě převést 2 mobilní čísla od TM a možná se domluvit na internet na chatě (zatím 100GB datamanie) tak uvidíme na čem se dohodneme. Ale zatim nic nepřišlo a já nikam nespěchám....

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Cisco epc3208, Ca modul
  • Praha 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Marek-26 napsal:

S tchýní by se rozhodně bavit měli, manželé jsou vzájemně zastupitelní z pohledu práva. To SIPO je tedy již vyřešené?

Nebavili se, konkrétně v Brně v Letmu.

Jak jsem psal do SZ, ledy se konečně pohly. Zrušení SIPO jsme vyřešili na lince (asi před třemi dny po volání na linku) a po včerejším (několikátém) telefonátu zprovoznili tchánům příchozí volání na pevnou. Migrace proběhla kolem 18.11., po třech týdnech je to ostuda pro VF.

Nejhorší je, že se musí člověk nas..t, volat, volat, stojí to spoustu času a nervů. Navíc, když ti mezi tím vším zmatkem ještě změní nové číslo plátce na ještě novější ...  A přesně tohle jsou věci, které senior bez pomoci už nevyřeší.

A jeden osobní postřeh (už to tady taky zaznělo) - pokud se chcete dovolat na linku VF k operátorovi, osvědčilo se mi volat kolem poledne a těsně po poledni. Možná jsem měl štěstí ale nejpozději do deseti minut jsem vždy mluvil s nějakým operátorem. Odpoledne a večer byla linka naprosto neprůstřelná.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@sodekcz i Vodafone má na svém webu uvedeno v grafu že je nejlepší volat mezi 12:00 až 14:00 hodinou.

@tramin dopis nebo balíček z pošty si lze nechat zaslat i opakovaně stačí k tomu webový formulář České pošty a mám vyzkoušené že to funguje, nebo si tam lze přeposlat i zásilku na jinou adresu, Ale to jim v mém případě trvalo asi 10 dní, i když to bylo v rámci jednoho města.

https://www.ceskaposta.cz/sluzby/ostatni-sluzby/opakovane-doruceni

Screenshot_20211211-114539.png

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@namec : Abych to uvedl na pravou míru. To nebyl žádný stesk, ale pouhé konstatování, jako reakce na příspěvek @sodekcz , že se na pobočce nechtěli bavit s tchýní s tchánovou občankou a taky na konstatování @Marek-26, že by se rozhodně bavit měli, manželé jsou vzájemně zastupitelní z pohledu práva. Takže asi tak...

Upraveno uživatelem tramin
  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 8 hodinami, novcze napsal:

určitě to není konspirace co má přinutit lidi jít do gigabitu

Asi jsem to nenapsal srozumitelne... praveze je to presne naopak - ty korunove rozdily jsou zjevne udelane proto, aby clovek nemohl prejit na gigabit za zvyhodnenou cenu... protoze v podminkach je, ze stavajici zakaznici to muzou vyuzit pouze pokud nova cena bude vyssi nez stavajici.
No a kdyz tu stavajici nastavi tak, aby tesne - klidne treba o korunu nebo dve - prevysovala akcni cenu, za kterou bys ten gigabit mel, tak jses v prdeli... A kdybys ten gigabit tak moc chtel, tak jedine pekne za plnou cenu...

Kapiš?

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, namec napsal:

Auto taky řídite s půjčeným řidičákem?V bance si založíte účet na cizí občanku?Takže nechápu tento stesk,že vám pošta nevydala doporučený dopis adresovanou pro vaši manželku na jeji občanku.

Věc se má trošku jinak (v našem případě) - senioři potřebovali vyřešit reklamaci, kdy jim po migraci nefungovala pevná linka. Tady analogie trošku pokulhává, byť kus pravdy máš, zejména ve spojení s Poštou a doporučenými dopisy. Víc bych to nepitval.

@Evzen možná by ti mohli dát giga o korunu dráž, než platíš za půl giga. Další varianta je výpověď a zřízení nové linky. Ale to už jsou spíš krajní varianty.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...