Přejít na obsah

Převod z UPC do Vodafone


alnagon

Doporučené příspěvky

Tak krátce po telefonickém dotazu na Vodafone, proč po týdnu stále nemám slibovaný STB.

STB se neposílají poštou, musí je doručit technik!

Minulé pondělí proběhla objednávka, slíbeno doručení kurýrem do 2 dnů  ( v případě nezastižení bude uložen na poštu)

Ve středu opět telefonát, STB byl již odeslán, no a dnes, že to nejde. Bojím se , co by mi řekli, kdybych tam volal zítra.

Jsem u Vodafonu skoro 21 let, ale fakt mám chuť jít pryč. Čeho se ještě dočkáme...

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerozumím. Já jsem si objednával Vodafone STB za měsíční pronájem 70 Kč, jako ex-UPC klient, který využíval kabelové televize od UPC. 2x mi bylo řečeno, že STB bude doručen do 2 dnů/ je odeslán. OTT se posílá kurýrem? Co jsem udělal špatně?? Já vidím problém někde jinde

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tramin Počkat, chyba rozhodně není u Vás. OTT se posílá kurýrem / poštou či vydává na prodejně.

Oba boxy stojí 70Kč měsíčně, oba jsou po stránce HW stejné, rozdíl je jen v SW, který se nastavuje na straně Vodafone. A taky v pravidlech, kdy který dodávat atd. Vzhledem k stále probíhajícím migracím a vývoji systémů na straně Vodafone a neustálým změnám je v tom bordel. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží,na jakého technika při výměně narazíš.U jedné smlouvy technik mermomocí chtěl starej box vrátit a když jsem mu řekl,že není problém si ten box ponechat,argumentoval jsem tímto forem a zkušenostma jiných zákazníků,kteří byly zmigrováni předemnou,tak si to ověřoval na VF a když mu to potvrdily,box mě ponechal.U druhé smlouvy při výměně boxu,když jsem mu řekl,že bych si box ponechal,tak byl jenom rád,že se s ním nemusí nikam tahat a nemusí jim zabírat místo někde ve skladě

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat,

dnes mi přišel email, že mne od 15. ledna 2022 budou převádět pod Vodafone. Když jsem volal na infolinku, tak mi bylo řečeno, že CA moduly, které mám, tak mi zůstanou a jen dostanu nový STB.

Zajímalo by mne, zda-li na CA modulech bude možné nadále využívat červené tlačítko a sledovat HBBTV, na STB to prý není možné.

Děkuji za odpověď.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...