Přejít na obsah

Převod z UPC do Vodafone


alnagon

Doporučené příspěvky

V 27. 11. 2021 v 9:14, tramin napsal:

V pondělí jsem si objednal STB, slíbeno dodání do 2 dnů, potvrzeno odeslání. A stále čekám, stále čekám...

To zní napínavě. Já jsem v úterý psal, jestli by nešlo vyměnit jeden ze starých Kaonů, co mám pronajaté, za nový box, protože jinak ta aplikace Vodafone TV je pro mě naprosto na nic, když neumí AirPlay. Ticho… Takže zjevně i když se někdo ozve, tak to ještě nebude patrně znamenat konec trápení 🙂

Upraveno uživatelem CableG
  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@CableG Nejlepší je se zastavit na prodejně, dát jim tam na pult starý box a vzít si nový, 3x zdůraznit, že chcete DVB-C (VTV-C) službu a rovnou odcházíte s boxem. Druhou variantou je si ho nechat poslat Českou Poštou (přes které nevyřešíte vrácení původního) a třetí je dodání nového boxu technikem (opět bez možnosti vrácení původního). 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Marek-26 napsal:

@CableG Nejlepší je se zastavit na prodejně, dát jim tam na pult starý box a vzít si nový, 3x zdůraznit, že chcete DVB-C (VTV-C) službu a rovnou odcházíte s boxem. Druhou variantou je si ho nechat poslat Českou Poštou (přes které nevyřešíte vrácení původního) a třetí je dodání nového boxu technikem (opět bez možnosti vrácení původního). 

Vracet nepotřebuju, čas od času likviduju staré počítače, takže přidat k nim Kaon není problém 🙂 Varianta s prodejnou mi přijde jako zbytečně dobrodružná s ohledem na to, že to znamená ukončení pronájmu jednoho boxu a zahájení pronájmu boxu jiného (možná jsem zbytečně nedůvěřivý, ale s prodejnami operátorů mám ty nejhorší zkušenosti nezávisle na operátorovi). Takže to vidím na technika - tedy pokud se mi někdo z Vodafonu ozve 🙂

 

Škoda, že jsem u UPC přeskočil éru mediaboxů, museli by mi to vyměnit sami v rámci migrace. Ale jak mám zvlášť smlouvu na internet a zvlášť na televizi, tak jsem byl asi hodně exotický a vyhnul jsem se všem pokusům o výměnu 🙂

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...