Přejít na obsah

Převod z UPC do Vodafone


alnagon

Doporučené příspěvky

Už mám převedeno - mezi informací o zahájení a informaci o ukončení převodu to trvalo cca 50 minut.

 

Nedokázal jsem aktivovat přihlašování e-mailem (po převodu jsem se nemohl přihlásit do Můj Vodafone, reset hesla jsem zkusil, ale nikdy nepřišel e-mail s odkazem, zkusil jsem i ručně aktivovat přihlašování e-mailem, ale výsledek stejný - žádný mail), tak se holt přihlašuju přes číslo plátce.

 

Horizon Go mi už nefunguje, Vodafone TV ano, ale jestli je ta aplikace stejně hloupá všude jako na iOS/iPadOS, tak teda fakt super... Takže pokud někdo myslel, že Horizon Go je k ničemu, tak teď se v duchu omluví 🙂

 

Jsem asi milimetr od zrušení celé Vodafone televize a koupit něco jiného - což teda po skoro 20 letech na kabelové televizi je pro Vodafone skvělý výsledek.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

U mě to bylo po čekání 7 měsíců od první SMS že "se začíná", jakmile přijel technik na cca 15 minut na místě a pak všechno po restartu a aktivaci služeb naběhlo už pod Vodafonem.

Přišlo několik SMSek a po celý odpoledně se nedalo přihlásit na můj Vodafone, i když proběhla registrace v pořádku.

Druhej den ráno přišla SMS o dokončení převodu a naskočila sámoška.

Vodafone videotéka fungovala hned (po registraci)

Ve vedlejším vlákně popisuju zatím nalezený komplikace (kostičkování některých programů) s novým stb, které jsem taktéž nahlásil na Vodafone přes poslední SMS, kde se ptali, jestli je vše OK. No není... 😐 Naprosto bez zjevného důvodu, doteď všechno šlo, kromě stb se vůbec nic neměnilo, veškerá kabeláž k stb včetně rozbočky na internet modem je od exUPC/Vodafone.

Taky už chvilku přemýšlím o tom, že vezmu čáru (naposledy právě před cca sedmi měsíci), páč jsem na převod čekal jako na zlepšení a zatím jsem na tom o dost hůř... Jakákoliv IP televize tohle zvládne líp...

Uvidím, až se někdo z Vodafonu ozve, jak slíbili a vyřeší to pitomý kostičkování... Pokud jo, budu zase v klidu a dokonce doobjednám Komplet... pokud ne, je to důvod zmizet, protože se nedá služba, co doteď spoustu let fungovala, využívat...

Nechám si od Vodafonu internet, tady si nemůžu stěžovat a pustím holt domů jednoho z IP TV...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Převod k Vodafonu

V mém případě proběhlo převedení bez problému. Žádný hardware na výměnu nemám, registrace do Můj Vodafone v pořádku, přihlášení do Vodafone TV aplikace také. Jenom jedna drobná vada: ta internetová televize nefunguje. 😄 Kabelovka přes CA modul naštěstí stále ano.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

No mě CA karty frčej obě taky v poho (obě zapojený z přívodu TV), ale novej set top box s Vodafone TV je takovej napůl funkční, páč tam toho dost nejde - rozsypává se (ten je zapojenej na zdířku DATA z internetu společně s modemem, tak to zapojil technik na jaře, když jsem dostal dočasně kvůli 1Gb netu HD Mediabox) a ten máme zrovna v obýváku...

Je každopádně divný, že spousta programů jde naprosto OK a pak některý vůbec...
V diagnostice stb hlásí slabej signál imho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...