Přejít na obsah

krátkodobé opakované výpadky


CableG
Přejít na řešení Vyřešil Marek-26,

Doporučené příspěvky

Dnes mám od rána už tři krátké (několik minut) výpadky. Což je super, to na blížícím se webináři jistě ocením... Výpadek Vodafone neeviduje, čas volat na call centrum a viset půl hodiny na telefonu než to někdo vezme taky zrovna nemám, takže jako vždycky, mobil...

 

Ale zase když to zrovna běží, tak to běží pěkně. Teď byl ale ocenil, kdyby to běželo furt 🙂

 

Speedtest by Ookla

Server: Vodafone CZ - Brno (id = 1363)

ISP: Vodafone Czech Republic

Latency:    11.27 ms   (1.24 ms jitter)

Download:   909.46 Mbps (data used: 1.2 GB)

Upload:    59.88 Mbps (data used: 54.4 MB)

Packet Loss:     0.0%

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jan Ozembouch

Zdravím. Bydlím na P17 a občas se mi zdá, že ty krátkodobé výpadky internetu se objevují. Jak jste výpadky zjistil? Přes nějaký sw nebo na TV? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@CableG Hezké ráno, mrzí mě, že máte takové potíže, podle vašeho popisu by to mohlo být nějaké rušení, které se na síti krátkodobě objevilo. Předpokládám, že jste to ověřoval, ale kdyby náhodou ne, tak doporučuji zkontrolovat i kabeláž ve vašem bytě, zda něco není uvolněné atp. Pokud by se to opakovalo, je potřeba se spojit s kolegy na 800777731, aby to mohli řešit / nahlásit.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Jan Ozembouch napsal:

Zdravím. Bydlím na P17 a občas se mi zdá, že ty krátkodobé výpadky internetu se objevují. Jak jste výpadky zjistil? Přes nějaký sw nebo na TV? Děkuji.

Já si linku monitoruju, ale minutové výpadky chytím jen hodně velkou náhodou - tohle bylo čistě empirické, VoIP telefon šel do offline a přestalo mi hrát tunein rádio 🙂 

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník xbeda

Používání jiných DNS, než od poskytovatele má i svoje úskalí.

Některé CDN, např. Akamai, balancují provoz mezi datacentry právě na základě použitého DNS serveru. Může se pak stát, že provoz nepoteče z farmy v Praze, ale v lepším případě s Frankfurtu nebo Vídně, v horším přes půl světa.

Z hlediska výkonu je tedy lepší použít primární DNS od poskytovatele a záložní Google / Cloudflare / CZ.NIC ODVR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...