Přejít na obsah

Standardní telefon do modemu


Návštěvník Sun

Doporučené příspěvky

@Sun taky doporučuji Odorik. Ale bez ohledu na to, pro IP telefon si prostě zřídíš přihlašovací údaje u nějakého IP operátora. Potom si musíš pořídit IP telefon a do něj údaje nastavit. Nebo si musíš pořídit VoIP adaptér. V tom případě údaje nastavíš v adaptéru a píchneš do něj běžný analogový telefon.

Ať už zvolíš cestu IP telefonu nebo adaptéru, tato zařízení se připojují datovým kabelem LAN (RJ45) do modemu.

Upraveno uživatelem sodekcz
  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@xtonda

Toto je asi trochu mimo téma, ale před pár lety jsem si koupil kdesi na bazaru ip telefon Gigaset , tušímže a540ip nebo něco takového. Tehdy jsem ještě nebyl tak znalý, a udělal jsem zásadní chybu.  Člověk v inzerátu uváděl "certifikováno od o2". Nenapadlo by mne, že by to mohl být problém. Ukázalo se, že pán si údajně koupil před lety u o2 tento telefon v akci s tatifem pevné linky.

Telefon jsem si přivezl domů, zapojil do internetu, na ip adresu se ale nešlo přihlásit. Jen Userovský přístup. Později jsem se dočetl, že je nejspíš o2 zablokovalo na svou službu, nebo spíše nastavilo neuhodnutelné heslo, které majitel ztratil. 

Na základně tohoto telefonu je i analogový tel. vstup. Dnes tedy, aby jsem telefon využil, používám jej s gsm bránou na chatě.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal CH7465VF, 1x CAM
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...