Přejít na obsah

TV Prima zakázala přetáčení reklam


Pavel m

Doporučené příspěvky

@Adolf.Shitler

No tak to tedy nahráváte dost hloupě. Já také nahrávám podle EPG ale automaticky k těm EPG časům přidám 15 minut na začátek i na konec, abych nahrál bezpečně celý pořad.

Jsou vysílána dvě EPG: "dlouhodobé" (to je to podle kterého určujeme zakladní časový rozsah kdy se pořad bude vysílat) a tak zvané "present/following" kde je ten "running status".

Já nahrávám celý transport stream - tedy .ts soubor. Po jeho nahrátí jej "proženu" svým softwarem, který najde tu informaci EPG running statusu, která je v tom .ts souboru také uložena.

 

PS: Nahrávací sw povětšinou NEUMÍ nahrávat přesně podle "EPG running statusu" - ten je vysílán až během samotného vysílání - tedy ne dopředu.

Upraveno uživatelem mirij
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel DVB-T2 USB tuner v PC, resp. soft na jeho ovládání, zcela ignoruje ručně navolený čas konce a vždycky si jede jenom dle EPG. Proto jsem taky od jeho používání prakticky upustil a nahrávám již takřka výhradně z DVB-S2. Jenom v případě, že se někdy trefím do potřeby nahrávat ze 3 stanic současně, pak to musím řešit přes ten tuner v PC, protože u DVB-S2 zvládne CA modul jenom 2 programy současně a ten 3 pak zbývá na DVB-T2. Ale dnes je to už málokdy.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co prosím Vás používáte za sw k ovládání toho DVB-T2 tuneru?

To asi musí být sw dodaný přímo k tomu tuneru co nic pořádně neumí.

Jsou přece i jiné sw pro nahrávání, např. DVBViewer, DMS, ProgDVB, SmartDVB a asi další. Tyto sw povětšinou podporují velmi širokou skupinu DVB-T2 tunerů (a i DVB-C, DVB-S2). Např. já používám DMS kde si můžu čas nahrávání úplně libovolně upravovat/měnit a zrovna to přidání 15 minut tam mám navoleno, aby se přidalo úplně automaticky.

Upraveno uživatelem mirij
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

Mimochodem tedy při zpětném sledování je ten původně uvedený čas stejně k ničemu. A při live sledování zase není co přetáčet.

Ano, ten původně uvedený čas je úplně k ničemu, tedy kromě toho, že se jím řídí to zpětné sledování. 🙄

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když čtu vyjádření primy, tak zakázala přeskakovat reklamy u zpětného shlédnutí, nikoliv u nahrávek, proč Vodafone blokuje i nahrávky? 

Konkurence blokuje jen u zpětného shlédnutí, u nahrávek ne, a rychlý posun zpět nejde jen v případě že hraje zrovna reklama, jinak ano. 

Zřejmě ve Vodafone nejsou technicky schopni rozpoznat kdy je reklama a kdy ne, pak se klade otázka jestli se Vodafone o svou tv službu řádně stará a nebo ji má jen jako nutný doplněk o který ani zájem nemá - Vodafone nejspíše odkoupil upc kvůli datové síti a internetu, tv už k tomu pro ně nejspíše byla jen jako nutné zlo. 

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pvlcak

Tento diktát od Primy způsobil jediné. Nebudu se na  í koukat. A pokud někdy ano, tak jedině bez reklam. Tudíž vypovím TV u Vodafonů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 6. 2022 v 21:15, Adolf.Shitler napsal:

@PetrM Zpětné sledování se má řídit posloupnosti programového obsahu a ne nějakým časem, který v tom celém může hrát čistě orientační info.

Njn, mělo by, ale neřídí. Alespoň tedy u VF. 🙄

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Romul

Malokdy jsem tak nastvany jako ted. Prezil bych reklamy, ale to, ze se chci podivat na porad, kde u zpetneho pretaceni musim pretrpet jeste 8-10 minut predesleho, protoze jsou vzdy v presahu to ne. U me Prima totalne skoncila.....

Upraveno uživatelem Romul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...