Přejít na obsah

TV Prima zakázala přetáčení reklam


Pavel m

Doporučené příspěvky

Na té variantě kdy nejde celý pořad přetáčet vpřed nevydělá nikdo, naopak všichni jen ztratí,

divák je naštvaný a nepoužívá to a začíná uvažovat o změně služeb nebo odchodu jinam, což operátorovi sníží zisk a Primě se kvůli tomu zisky téměř nezvýší, naopak to ještě donutí diváka aby si zvykl hledat jiné cesty jak se reklamě úplně vyhnout, třeba stahováním z warezu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neslibovali náhodou ti šmejdi z Primy, že se zákazem přetáčení reklam začnou dodržovat začátky pořadů??

Evidentně se tak nestalo, a divák je nucen přetrpět reklamy nejen během pořadu, ale i před ním. Takže si Prima s divákem i operátory vytřela .... !!

Není už tohle na nějakou stížnost Radě pro rozhlasové a televizní vysílání?!

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"..Zároveň s tímto krokem skupina Prima zintenzivnila aktualizaci programových schémat. Divák, který bude chtít zpětně sledovat vybraný pořad, vždy vyhledá přesný začátek pořadu, a nebude tak muset ztrácet čas jeho hledáním.."

www.iprima.cz/tiskove-zpravy/od-cervna-nebude-mozne-pretacet-reklamy-stanic-tv-prima-pri-odlozenem-zhlednuti-poradu-v-iptv

"..Spolu se zavedením omezení přeskakování reklamy zpřesňujeme i čas začátků jednotlivých pořadů.."

www.nepretacej.cz

Upraveno uživatelem cvancara
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovšem přesný začátek pořadu není totéž, co přesný začátek uvedený někde v programovém průvodci (nebo v nějakém přehledu programů, např. na https://tv.seznam.cz/). Přesné začátky dle uvedených časů snad nedodržuje ani jedna TV stanice na světě, vč. ČT (ta také ne). Ono to snad ani technicky nejde. Mimochodem tedy při zpětném sledování je ten původně uvedený čas stejně k ničemu. A při live sledování zase není co přetáčet.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Adolf.Shitler"vč. ČT (ta také ne)"

 

Česká televize vysílá v DVB-T2 velmi přesnou informaci o skutečném začátku a konci pořadu v tak zvaném "EPG running statusu" (který je obsažen v "EPG present/following" (ne v tom EPG dlouhodobém)). A to s přesností na +/-5 sekund.  Nemají to tak u všech pořadů (záleží jestli jim tam vstoupí nějaké živé vysílání) ale v mnoha pořadech co já nahrávám tak ano. Sám tuto informaci vyhodnocuji (mám na to svůj sw) takže tomu můžete věřit. 

 

"Přesné začátky dle uvedených časů"

Samozřejmě, že ani ČT nedodržuje dopředu uvedené časy pořadů. Důležité samozřejmě je jak to finálně odchází z odbavovacího pracoviště. Jestli je tam nějaká informace zda právě běží ten a ten pořad a to tam ČT dost přesně u většiny pořadů má.

Upraveno uživatelem mirij
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevěřím tomu, protože co se snažím si z ČT nahrát právě z DVB-T2, to obvykle skončí později, než se vypne nahrávání v tuneru v PC a část pořadu tak bohužel chybí (tuner v PC totiž striktně dodržuje právě info z EPG). Leda bych měl smůlu, že se to týká zrovna jenom těch pořadů, co jsem nahrával a všechno ostatní sedělo, ale to se mně moc nezdá... Ale pro úplnost musím dodat, že jsem naposledy z DVB-T2 nahrával někdy vloni, takže jestli se něco změnilo k lepšímu, jsem nemusel registrovat. Příležitostně tomu dám zase šanci :)
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...