Přejít na obsah

TV Prima zakázala přetáčení reklam


Pavel m

Doporučené příspěvky

  • Centrum péče

@tomus Technická specifikace přetáčení reklam od skupiny Prima není jednotná, funguje jinak u pořadu, který ještě probíhá a jinak u pořadu, který už skončil. Další věcí je, že zatím neexistuje standard na trhu. Protože Prima podmínky několikrát měnila, bylo na každém operátorovi, aby v rámci svých technických možností přinesl ve velmi krátkém čase řešení, které podmínky Primy splní. Proto může být u jednotlivých operátorů řešení trochu odlišné, výsledkem však vždy je, že není možné posunout reklamu vpřed. 

Na vývoji Vodafone TV a nových funkcí samozřejmě pracujeme průběžně a dál budeme novinky a vylepšení připravovat. Protože však pro zákaz přetáčení reklam teď není stanovený žádný standard ani jednotná specifikace z pohledu diváckého využití, a to jak ze strany legislativy, tak autorského zákona, nedokážeme z naší strany garantovat jakýkoliv výsledek do budoucna. 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tato funkcionalita se moc nepovedla. Dá se říct, že zpětné shlédnutí pořadu na Prime není možné. Zkusil jsem pustit nějaký serial, ale běžel tam ještě předcházející a na začátek meho pořadu se dostat nelze. Ani netuším, za jak dlouho se k nemu doberu.  Nebo k čemu je dobre přetečení dozadu. Omylem přesunu porad zpět, třeba zas na začátek, ale uz se nedostanu na místo, kde jsem byl původně, protože do předu to nejde.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • CAM
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Adolf.Shitler: Ve finále se paradoxně shodujeme. 
Tím, že to moc nesleduju, tak nevím jaké, jak staré a jak "kvalitní" hity třeba ta Prima dává. Pokud to jsou věci tak za zenitem jak naznačuješ, je fakt, že nikdo soudný na to už potom nekouká s tím, že hledá filmový zážitek a tvůrcům to vydělalo už dost. Pro mě další potvrzení, že tenhle formát vysílání filmů je mi k ničemu. 
Čas ukáže, jestli celá tahle akce bude pro Primu přínosná či nikoli. Dá se čekat, že se potom podle toho zařídí i ostatní.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vodafone se vydalo tou nejhorší cestou. Místo znemožnění přetáčení jen samotných reklam zakázalo přetáčení celého obsahu. V kombinaci s nepřesným nastavením začátků a konců pořadů je zpětné přehrávání nepoužitelné.

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prima se zavázala, že bude dodržovat EPG a dávat přesnější info. Vodafone šel zatím cestou nejmenšího odporu, myslím si, že celá Vodafone TV potřebuje vyvinout a opravit jiné věci, než je nepřetáčení reklam na kanálech Primy. Líbí se mi, co mají někteří, že prvních 30-60 sekund od spuštění si můžu přetáčet, jak chci, takže můžu dohnat rozkoukaný film z lineáru. Samozřejmě, že když začne reklamní blok, tak ukončím přehrávání, pustím od začátku a přetočím si až za reklamy. Pak si klidně dám pauzu, doběhnu na WC, na kouřovou, pro popcorn...

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud sama Prima nedodržuje co slíbila (EPG), tak by snad ani Vodafone nemusel dodržovat požadavek Primy na přetačení a to do doby, než si to vyřeší Prima. Nelze jen něco požadovat od ostatních a sam podmínky nedodržovat.

  • Souhlasím 8
  • To se mi líbí 1
  • 150 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • CAM
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ipjp

Balíček programů Primy by Vodafone měl vyčlenit z nabídky. Zcela tímto opatřením totiž ruší komfort a výhodu zpětného zhlédnutí. Já jsem všechny jejich programy skryl a myslím, že o nic nepřijdu. Milá Primo sbohem... Také si myslím, že by mělo  po tomto kroku nutně dojít ke snížení ceny za všechny TV balíčky ze strany Vodafonu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník freekarol

Nějak nechápu, proč bychom měli koukat na reklamy, když si platíme za to, že můžeme koukat na Primu či Novu. Chápu to u příjmu přes anténu, kde to lidi chytají zadarmo... Docela mě baví ta jejich reklama proti přetáčení, že nám to prý vezme jen pár minut času. Jasně, kvůli těm pár minutám reklam, budu koukat na nějaký pořád klidně i o hodinu déle. Tak to tedy hodně štěstí. K tomu mě fakt nepřinutí. 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...