Přejít na obsah

TV Prima zakázala přetáčení reklam


Pavel m

Doporučené příspěvky

 2 Ivo Mašek: Nebudu vás citovat, byla by to citace celého příspěvku :-) 
Subjektivně: Film je moje celoživotní hobby, jsem drobně z branže.. Takže pro mě rozdělovat film, který byl koncipován jako jedno dílo vcelku, s dramaturgií, stupňovaným příběhem začátku vyprávění po katarzi, s atmosférou, s hudbou, která je součástí díla atd., atd. na x částí s naprosto indiferentním programem je naprostá neúcta k tvůrcům. Stejně jako celovečerní, nebo i dokumentární film podle mě není "kulisa" k žehlení nebo k obědu, tak není ani určen jako nosič něčeho, co na popularitě filmu parazituje a navíc ho ničí. No u děl typu Babovřesky nebo... to asi zas tak nevadí.
V podstatě filmy už na online vysílání na tzv. komerčních televizích vůbec doma nesledujeme, nestojí nám to za to utrpení, stejně bych z toho nic neměl.

2 Jardabr: Dobré řešení!

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jde o mě, tak pokud existuje možnost vlastního řazení programů, tak pokud tam budou vůbec, tak až za péčkem. Tam patří 😄

Ovšem je tedy logicky jen otázka času, kdy v rámci trendu "povinného obsahu" dojde ke znemožnění odsouvat komerční televize dozadu. Proboha - já jim ještě radím 😂

Upraveno uživatelem Medvěd
  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě na tom celém mrzí hlavně to, že Vodafone se za ty tři měsíce které na to dostal navíc nepokusil najít nějaké lepší technické řešení, protože zablokovat ve zpětném zhlédnutí přetáčení u celého pořadu Primy znamená, že na to v reálu asi nikdo moc koukat nebude.

Naopak někteří konkurenční operátoři  jako například Kuki od Netboxu vymysleli mnohem lepší řešení, kdy nepůjdou přetočit pouze první tři minuty reklamního bloku, což je pro uživatele mnohem příjemnější varianta.

Takže buďto Vodafone na tyto technické změny nemá kapacity a nechce se jim do toho investovat čas a prostředky a nebo to berou jako určitou formu bojkotu proti Primě podobné jako O2TV, každopádně divák z toho nadšený určitě nebude,

takže uvidíme zítra jaká bude nakonec realita.

Koho by zajímalo jak to vyřešili ostatní operátoři může si přečíst článek zde:

https://www.idnes.cz/technet/audio-foto-video/konec-pretaceni-reklam-prima-o2tv-iptv-sledovanitv-vodafonetv.A220526_090409_audio-foto-video_nyv

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Medvěd Tvůrce si sám může stanovit, jestli lze děj přerušit reklamou či nikoliv. Např. Troška si u Slunce, seno a pár facek vymínil, že film reklamou přerušit nelze a tak se tedy i na komerčních stanicích vysílá vcelku. Ale pokud sám tvůrce s přerušováním nemá problém, pak se o neúctě hovořit nedá.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná máš pravdu, fakt nevím.
Takže třeba Tarantino, Lucas, Scorsese, Allen, Zemeckis, Darabont, Forman, Besson  a další a další to Primě povolili, to je možné. Ovšem Troška ne, to je jinej frajer :-) I když ono by to spíš bylo o producentovi a studiu, držiteli práv... A také bude záležet na stáří díla.
Ale to je jedno, na mém odporu ke sledování filmu na těchto televizích to nic nemění.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč by to mělo velkým zahraničním studiím vadit? Všechny filmy jdou do kin (bez reklam), vydají se na BD a DVD (také bez reklam), pak je odvysílá HBO nebo obdobná prémiové stanice (opět bez reklam), takže náročný filmový divák má spoustu možností, jak vidět film bez přerušení. A že to pak běžné komerční stanice přerušují reklamou, to už je všem fuk (vyjma Trošky).
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...