Přejít na obsah

TV Prima zakázala přetáčení reklam


Pavel m

Doporučené příspěvky

@marenato se mi nějak nezdá, že by Prima výslovně toto chtěla. Pokud to tak bude, tak to podle mého názoru bude proto, že systémově (technicky) na to naši operátoři nejsou nyní připraveni, tedy na to co jsme psal, že mají v Itálii.. což mě samozřejmě nepřekvapuje. My nejsme připraveni na nic. Od rychlovlaků až po 4K. 

 

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nova nežádá teď, protože O2. Až to vychladne, tak se ráda přidá. Jinak tedy zákaz přetáčení reklam má nejspíš prapůvod v tlaku inzerentů, než že by to napadlo někoho osvíceného v Primě, takže u Novy to logicky musí časem přijít taky.


Jen tak na okraj, tak VF by si měl změnit obchodní podmínky, ty stávající asi nebudou od března už úplně aktuální:

9.3 Zpětné přehrání
Umožňuje Uživateli na základě jeho žádosti sledovat již odvysílané pořady zpětně, a to až 7 dnů po jejich odvysílání. Součástí této funkcionality je i možnost zastavení právě sledovaného pořadu, spuštění běžícího pořadu od začátku a možnost přetáčet odvysílaný pořad zpět a dopředu (Stop/Start over).
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Nova a O2 jsou dobří příbuzní. Nicméně to je otázka času. Časy se změnily, inzerenti teď budou otáčet každou korunu a budou 2x zvažovat komu za to zaplatí. Takže Prima už byla prostě donucena udělat tento pro diváka nepříjemný krok, ale nezbytný pro zachování svého byznysu. Nova se přidá časem. Zatím má asi dost sjednaných inzerentů na dluho dopředu, ale jakmile bude postupně uzavírat nové smlouvy, bude to všechno jinak.

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče
před 16 hodinami, namec napsal:

@Ondra - Vodafone

Myslím,že @penca měl na mysli tu situaci,kdy se v reálném čase dívá na nějaký pořad a nedokouká ho z různých příčin,tak druhý den se na něho nelze dívat od okamžiku přerušení sledování,ale musí se dívat od začátku.

Přesně na to jsem ale reagoval - VTV má funkci Pokračovat ve sledování. Pokud něco rozkoukáte, druhý den si to můžete pustit a pokračovat tam, kde jste skončili 🙂

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuto funkci sice má,ale funguje jenom v tom případě,že se dívám na pořad ze záznamu.Nechceš mě tvrdit,že když se ve 20 hodin budu dívat na HBO na 2 hodinovej film,o půl 10 vypnu tv a půjdu spát,tak druhý den mohu pokračovat ve sledovani pořadu od okamžiku,kdy jsem vypnul tv?To se mě nechce věřit.Něco jinýho je,když si večer pustím film,co dávali ve 2 odpo,nedokoukám ho,tak druhý den opravdu mohu pokračovat tam,kde jsem skončil se sledováním .

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vůbec, měli by ještě kontrolovat, jestli divák ty nepřetáčené (nebo živé) reklamy skutečně sleduje. Jak k tomu Prima přijde, že si jde někdo v reklamní pauze uvařit kafe nebo odskočit na záchod.

 

Chudák komerční televize, která se stále snaží lidem vnutit zastaralý a nefunkční business model. Možná by se v duchu kapitalismu měla radši přizpůsobit nebo zkrachovat.

Upraveno uživatelem janmichaelvincent
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@namec Máte pravdu, diskutujeme o zpětném zhlédnutí, tak mě nenapadlo, že to můžete myslet takto a neuvědomil jsem si, že ten dotaz míří na trochu jinou situaci. Funkce Pokračovat ve sledování funguje v rámci zpětného zhlédnutí. Pokud se dívám živě a vypnu TV, tak tam možnost pokračovat další den ve sledování skutečně není.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...