Přejít na obsah

TV Prima zakázala přetáčení reklam


Pavel m

Doporučené příspěvky

Myslím, že to bude podobné ne-li stejné jako to mají v Itálii na všech komerčních kanálech. Pořady půjdou posouvat dopředu, ale pouze do začátku reklamního breaku, pak se posouvání blokne a divák musí strpět třeba 4min reklam. Jakmile reklamy skončí, opět se aktivuje posouvání dle libosti. Jediné tlačítko které během reklam funguje je stop a pauza, ostatní jsou neaktivní. V Itálii to takhle funguje v hbttv a v Now tv, Vodafone tv či TimVisiom několik let. Není to žádná novinka. 

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@penca Ano, chápete to dobře. Jak jsem psal: 

Citovat

Od 1. března 2022 FTV Prima požaduje po každém, kdo šíří její programy, aby znemožnil přeskakování nebo přetáčení reklamy. Pokud tedy tyto podmínky FTV Prima naplní, bude to znamenat, že u programů Primy při zpětném sledování pořadů nebudeme moct nabídnout funkci přetáčení směrem vpřed. To samozřejmě není krok, který by nás těšil, naopak to vnímáme s ohledem na zákazníky negativně, nicméně my nejsme ti, kdo určují podmínky šíření vysílání.

Rozkoukaný pořad ale můžete sledovat od místa, kde jste přestal, funkce "Pokračovat ve sledování" je součástí Vodafone TV už teď.

 

@AndyWarhol Naše zákazníky samozřejmě o změně ještě budeme informovat, toto byla pouze reakce na aktuální dění. Jak jsem už zmínil, je to provozovatel TV vysílání, který si určuje podmínky, za kterých šíří/poskytuje TV signál svých stanic. 

Citovat

"mate platnou smlouvu a presto vam ji prima svevolne zmeni a vy to odkejvete ?"

Toto jsme nikde neříkali a nepsali.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ondra - Vodafone

Myslím,že @penca měl na mysli tu situaci,kdy se v reálném čase dívá na nějaký pořad a nedokouká ho z různých příčin,tak druhý den se na něho nelze dívat od okamžiku přerušení sledování,ale musí se dívat od začátku.

Ale předpokládám,že Prima zakáže přetáčet pouze rekalmy a ne celej pořad

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to chápu tak, že Prima nebude blokovat přetáčení pořadu vpřed, ale Vodafone to neumí rozlišit. 

Prima je možná první, ale určitě ne poslední. Až to u sebe O2 zprovozní, Nova to bude vyžadovat taky a Prima se tam vrátí.

  • Souhlasím 1
  • Smutný 1
  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo přesně o tohle volám léta!

Ať dají výběr 7, 15, 30 programů a uvidí se o co je zájem. Sice mám Komplet ale v reálu sleduji pravidelně tak 10 programů a to ještě sezonně. Balíčky jsou mimo a recyklovaný balast derivátů Primy a Novy tuplem.

  • Souhlasím 2
  • To se mi líbí 1
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 hours ago, marek-81 said:

Myslím, že to bude podobné ne-li stejné jako to mají v Itálii na všech komerčních kanálech. Pořady půjdou posouvat dopředu, ale pouze do začátku reklamního breaku, pak se posouvání blokne a divák musí strpět třeba 4min reklam. Jakmile reklamy skončí, opět se aktivuje posouvání dle libosti. Jediné tlačítko které během reklam funguje je stop a pauza, ostatní jsou neaktivní. V Itálii to takhle funguje v hbttv a v Now tv, Vodafone tv či TimVisiom několik let. Není to žádná novinka. 

A co mi, pokud je to takto, zabrání při začátku reklam skočit o 15s zpět a reklamní blok celý přeskočit?

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@xtondano tě nepustí. Reklamní bloky jsou prostě zablokovaný. Pokud například ve 22 minutě je reklama, tak můžeš hýbat sem a tam jen těch 22 minut. Jakmile naskočí reklama, tak se všechno zablokuje a musíš ji nechat dobezet. Až skončí, tak zase můžeš přetáčet. Ale jen do další reklamy.  A tak furt dokola.. taky jsem se divil jak to mají v Itálii vymakaný.

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 hours ago, marek-81 said:

Pořady půjdou posouvat dopředu, ale pouze do začátku reklamního breaku, pak se posouvání blokne a divák musí strpět třeba 4min reklam. Jakmile reklamy skončí, opět se aktivuje posouvání dle libosti.

No, a jak píše Ondra hned pod tebou, nebude to tak. Bude zakázáno jakékoli přetáčení či přeskakování kdekoli na všech kanálech Primy. Tečka.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...