Přejít na obsah

TV Prima zakázala přetáčení reklam


Pavel m

Doporučené příspěvky

O2 TV: Požadavky Primy jsou přemrštěné, vedly by k obřímu zdražení

 

Podle operátora chtěla Prima účtovat za své stanice o 2500 % vyšší distribuční poplatky, což označil za zcela nepřijatelné.

 

https://www.lupa.cz/aktuality/o2-tv-pozadavky-primy-jsou-premrstene-vedly-by-k-obrimu-zdrazeni/

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skupina Prima přišla s nepřijatelnými podmínkami – nejen se zvýšením poplatků za distribuci kanálů, ale ještě přemrštěným ‚výkupným‘ za to, aby lidé mohli využívat i nadále zpětné zhlédnutí a přetáčení programů,

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/mediahub/prima-o2-nedohoda-televize-media.A220202_080603_mediahub_jpl#anketa-progress-A20220202_bur_179

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Prima vypne své programy v O2 TV

Nedávno jsem tuhle situaci tady predikoval. Protože mně je celá Prima i s jejich nesmyslama ukradená, tak jsem rád, že jim na to O2 nekývlo a vytvořilo jakýsi precedens - pokud to celé neskončí nějakým kompromisem. Vidím určitou signifikantnost v tom, že s tím přišla zrovna Prima (pro mě neatraktivní pořady, na 90 minut reprízovaného béčkového filmu 40 minut reklam., atd). Otázka je, jak se to bude vyvíjet dál, těch možností je spousta. Myslím, že kterékoli řešení povede v důsledku ke snížení počtu diváků klasické televize - což mně nakonec také neva,
Těším se na řešení Vodafone. Ono to k němu také doputuje. 

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se chtěl dočkat toho, abyste přestali psát vyloženě blbosti ohledně reklam, jako třeba medvěd, že na 90 minut filmu, je 40 minut reklam. Medvěde, v celé EU smí komerční televize vysílat reklamu celkem 12 minut za hodinu, tedy za 90 minut mohou vkládat reklamy o celkové délce 24 minut. Za 60 minut jen 12 minut!!!! Za další, reklama je hlavní zdroj příjmů, u čeho by se jinak financovaly?? Ty 4 miliardy za rok, jim dáš ty?? Nebo z čeho mají platit mzdy zaměstnancům?? Buďte už prosím trochu chytří. Já naopak Primě fandím a pevně doufám, že zůstane na svých. Kdybych totiž já byl ten, co si zaplatí za statisíce reklamu na Primě a divák mě ji přetočí, tak bych byl taky hodně nasr...ný. 

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

Kdybych totiž já byl ten, co si zaplatí za statisíce reklamu na Primě a divák mě ji přetočí, tak bych byl taky hodně nasr...ný. 

A co kdyby toho zadavatele něco osvítilo, a on si položil tu nejjednodušší otázku (asi jak pro koho nejjednodušejší), PROČ to diváci nechtějí vidět. 

Ať si tyhle televize založí vedlejšák, třeba tv pořad, kde budou jenom a jenom reklamy. Ono by se ale asi 99 procent diváku na to nekoukalo, že? A jsme opět u té otázky: PROČ?

Nehledě na to, že valná většina reklam (čest těm doslova pár výjimkám) je tak stupidních, kde scénárista to odflákl na 100 procent, .... ale chtěl by za to balík prašulí. 

..... a to bysme mohli pokračovat do nekonečna.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kabitech

Myslím že ten odhad spíše plus-minus  sedí - film typicky začne o 5-10 minut později s reklamou před - z filmu jsou odřezány titulky -  na 110 min. film je vyhrazen  150min slot ve vysílání.  Samozřejmě nemálo toho reklamního čau je zcela pateticky zabráno na to,  aby mě 3-4x za film upozornili na to, že půjde nějaký 1150 díl nějakého přiblblého seriálu. Chápal bych, kdyby to bylo něco nového a 1x za film -  ale vysílat tyhle narcistické upoutávky a ještě to chtít zakazovat přetáčet ???   A pak to ještě obhajovat ;).....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...