Jump to content

Videotéka HBO MAX

Pavel m
 Share

Recommended Posts

V 9. 2. 2022 v 16:39, marena napsal:

No, a takhle nějak by měl vypadat i seznam podporovaných zařízení Vodafone TV. 🤨

Obávám se, že jestli to bude jako ve Španělsku, kde už aplikaci Vodafone TV na Samsung TV spustili, tak bude podpora Samsung až od roku 2017. Což by mě naštvalo, protože mám Samsung TV (2016). Dá se očekávat, že to bude všude stejné, nebo je možné, že se bude podpora modelů TV na jednotlivých trzích lišit?

Více na https://www.actualidadgadget.com/vodafone-tv-llega-a-la-smart-tv-de-samsung-como-instalarla/

Španělsky neumím, ale Google translate to jistil. 🙂 Podpora uvedena v závěru článku.

• Thanks 1
  • Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Modem Compal, CA modul
  • Praha

S tím se taky setkávám, že výrobci podporují Tizen až od verze 3.0, tedy modelový rok 2017. Mám 2015 s Tizenem 2.3, Eurosport Player na to není, Sledování TV jen stará aplikace kde nepůjde na Primě zpětné sledování. A teď nebude ani HBO, čas uvažovat o nákupu Android TV boxu.

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany

U Samsungu bývá problém, že neumožňuje vývojářům aktualizovat starší aplikace. Chytrá televize to je, tedy chytře donutí zákazníky koupit novou.

• Agree 1
  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1,VTV STB 2G_A,3xCAmodul
  • Hradec Králové

Proto by měla být aplikace HBO Max součástí menu/položky i dodaného set top boxu operátorem Vodafone, když má zákazník tarif/balíček TV, ve kterém jsou tyto služby součástí a třeba jeho TV to nepodporuje apod. 

• Agree 1
  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal, VTV Box
  • Praha
  • Speedtest

V 23. 2. 2022 v 16:01, xtonda napsal:

S tím se taky setkávám, že výrobci podporují Tizen až od verze 3.0, tedy modelový rok 2017. Mám 2015 s Tizenem 2.3, Eurosport Player na to není, Sledování TV jen stará aplikace kde nepůjde na Primě zpětné sledování. A teď nebude ani HBO, čas uvažovat o nákupu Android TV boxu.

Přitom je zvláštní, že Samsung modely z roku 2016 podporují všechny dostupné aplikace, a to v jejich nejnovější verzi. Ale je pravda, že aplikace T-Mobile TV je možná až v Samsung TV o rok novější (2017), zatímco O2 TV byla zařazena do mého modelu 2016. Nerozumím, co je klíčem pro rozhodnutí, od jakého modelu bude aplikace dostupná. Ve verzích Tizen mám navíc pocit, že zlomová (moderní) verze Tizenu pro vývojáře je právě už od roku 2016. Proč ta podpora s Vodafone TV je nastavená až na TV modely od roku 2017?

• Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Modem Compal, CA modul
  • Praha

Tady je přehled verzí https://developer.samsung.com/smarttv/develop/specifications/tv-model-groups.html

Asi tam od Tizen 3.0 / ročník 2017, tedy 2. písmeno v označení "M" je nějaké zásadní vylepšení, že se tvůrcům podporovat starší prostě už nechce, je to natolik pracné, že se to nevyplatí.

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany