Jump to content

Videotéka HBO MAX

Pavel m
 Share

Recommended Posts

mě by to taky zajímalo jak to bude s HBO Max, po převodu z UPC platím za balíček HBO přes dvě kila, což ani neodpovídá ceníku, takže před tím než tam kvůli tomu budu volat, tak bych rád věděl, jestli to mám rovnou zrušit a platit HBO Max napřímo nebo jestli si něco připlatím i za DVB-C verzi.

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • CA moduly, modem CISCO EPC 3208
  • Brno

Mám dojem,že 2018+.Ale spíš jde o to,kdy ji zpřístupní.Jestli to bude jenom v aktualizaci stavajici app. nebo to bude fungl nová app.Loni jsem kupoval novou tv od Samsungu a  třeba app.od Seznamu tam přidali až někdy bůh vi kdy.

před 3 minutami, novcze napsal:

mě by to taky zajímalo jak to bude s HBO Max, po převodu z UPC platím za balíček HBO přes dvě kila, což ani neodpovídá ceníku, takže před tím než tam kvůli tomu budu volat, tak bych rád věděl, jestli to mám rovnou zrušit a platit HBO Max napřímo nebo jestli si něco připlatím i za DVB-C verzi.

Odpověd najdeš hned na 1 a 2 straně tohoto vlákna.Viz odpověď Ondry:Veškeré podrobnosti budeme mít během února.

Edited by namec
  • 500 Mb/s
  • ∞ GB
  • Komplet
  • CAModul,VF box premium
  • Brno-Kohoutovice

Vsak cajk🙂

před 9 minutami, novcze napsal:

po převodu z UPC platím za balíček HBO přes dvě kila, což ani neodpovídá ceníku,

Proč platíš vic za HBO balíček,než je v ceniku.Míň bych pochopil,ale vic....

• 500 Mb/s
  • ∞ GB
  • Komplet
  • CAModul,VF box premium
  • Brno-Kohoutovice

• Help center

@novcze Dobré odpoledne, nemáte aktivní balíček Superfilm? Ten stojí 249 Kč a obsahuje živé vysílání kanálů HBO, HBO2, HBO3, Cinemax a Cinemax 2 a k tomu videotéku HBO GO. Najdete ho popsaný na https://www.vodafone.cz/televize/superfilm/.

• Optical 500 Mb/s
  • Premium 5G
  • Komplet
  • VTV Premium box
  • Pardubice

však píšu, že tam chci volat, převedený jsem čerstvě... zkoušel jsem to v prosinci po mailu, hned jak došla informace o tom co se bude platit, ale to nějak neprošlo a výsledek byl, že bude lepší se nechat převést a pak to řešit telefonicky jako změnu služeb. 

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • CA moduly, modem CISCO EPC 3208
  • Brno