Přejít na obsah

Videotéka HBO Max


Pavel m

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Karel Vážný

Pokud mám už registrované HBOMax z dřívějška na přímo a nyní mne převedli z UPC (kde jsem HBO neměl) do W, dá se to nějak propojit? Rozumím, že knihovna ano, ale kanály asi ne, že...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Karel Vážný Jo takhle, tak to nejde. U Vodafone si objednáváte lineární kanály HBO HD, HBO 2 HD a HBO 3 HD a k tomu jsou až VOD služby jakoby "navíc" (Dříve HBO OD, HBO GO, dnes HBO MAX). U HBO si platíte jen ty VOD služby (HBO MAX), nikoliv příjem lineárních kanálů. Každopádně bych se u HBO zeptal, jestli touto změnou nezůstane stejný účet, jen se změní ten, komu budete platit, od zavedení HBO MAX to tak vypadá.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Karel Vážný Hezký večer, napadají mě k tomu 2 možnosti, jen nevím, co přesně byste chtěl, tak třeba se jednou z nich trefím 🙂

1) Se svým stávajícím účtem u HBO Max se můžete přihlásit do aplikace HBO Max v set-top boxu Vodafone TV. To zmiňuji, aby bylo jasné, že pro využití aplikace v set-top boxu můžete využít i "soukromý" účet u HBO Max.

2) Pokud si teď platíte HBO Max kartou přímo u HBO a chtěl byste místo toho využívat přístup k HBO Max přes Vodafone (a platit ho ve Vyúčtování od Vodafonu), tak byste si mohl buď změnit celou programovou nabídku na Komplet, nebo si můžete ke Komfortu přikoupit balíček HBO, který obsahuje jak živé vysílání, tak přístup do HBO Max. U HBO Max byste si pak zrušil předplatné přes platební kartu a svůj existující účet propojil s předplatným přes Vodafone TV podle postupu, který najdete na https://www.vodafone.cz/pece/televize/tv-doplnkove-sluzby/vodafone-tv-hbo/.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...