Přejít na obsah

Videotéka HBO Max


Pavel m

Doporučené příspěvky

A na tom odkazu mám najít jaké televize? Třeba UE49MU6452  jsem tam nenašel, i když by tam měla být asi jenom nějaká část z toho celého názvu.

Nejsem vůbec moudrý, zda mám Tizen 2.x nebo 3.x a zda tedy HBO Max ještě dostanu, nebo už ne. 

Verzi Tizen jsem nikde nerozklíčoval ani v menu televize - systém apod. 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Technikus HBO MAX, jak psal Ondra z VF, bude podporovaný od roku 2016, tedy od modelů TV Samsung označeného "K". Model UE49MU6452 je novější (rok 2017). Tento model by měl téměř s jistotou už podporovat i aplikaci Vodafone TV. Detaily značení modelů Samsung TV např. ZDE.

  • To se mi líbí 1
  • Děkuji 1
  • Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Modem Compal, CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aplikace pro HBO Max bude ke stažení již zítra, globální videotéka vstupuje v úterý do Česka

 

„Zákazníci s jakýmkoliv HBO balíčkem, jehož součástí je již nyní HBO GO, budou mít automaticky přístup do HBO Max,“ dodal Vodafone.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • VFStation (bridge), 2x CA modul SMIT CI+
  • Praha Zbraslav
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Milí zákazníci,

 

máme pro vás důležitou zprávu. Aplikace HBO GO již od 8. 3. 2022 nebude dostupná. Stáhněte si, prosím, aplikaci k nové streamovací platformě HBO Max. Co dalšího pro vás změna znamená?

 

Maximální filmové zážitky s HBO Max

Nárůst dostupných titulů z produkce HBO, Max Originals, Warner Bros., DC, Cartoon Network, Adult Swim a Turner Classic Movies

Premiéry dostupné ve stejný den jako v Americe

Dlouho očekávané kinohity už 45 dní od jejich premiéry

Duna, Matrix Resurrections, Vychováni vlky, Euforie a mnoho dalšího

Obsah pro každého člena rodiny, od dětí přes dospívající teenagery až po dospělé filmové nadšence

Aplikace v chytré televizi, mobilu i na webovém rozhraní

Sledujete televizní kanály HBO, ale videotéku HBO GO jste dosud nevyužili?

Právě teď je čas na změnu. HBO Max přinese ještě více exkluzivních filmů a seriálů, premiéry již 45 dní po uvedení v kinech a mnoho dalších vychytávek. Sledujte obsah HBO naplno kdykoli a kdekoli.

 

3 kroky k přihlášení do nové služby HBO Max

U webové služby HBO GO budete automaticky přesměrováni na stránku HBO Max. Váš účet se automaticky spáruje s Vodafonem, takže už si nebudete muset vybírat z nabídky operátorů.

K aplikacím či na webové rozhraní se nadále přihlašujete stejnými přihlašovacími údaji tak, jak jste byli dosud zvyklí u HBO GO.

Při prvním přihlášení bude nutné potvrdit podmínky používání a zásady ochrany soukromí HBO Max.

 

S převodem na službu HBO Max bohužel dojde ke smazání historie přehrávání ve vašem účtu a budete vyzváni k nastavení nového profilu.

Více profilů, více obsahu přesně pro vás

 

Ve videotéce HBO Max si můžete nastavit více profilů najednou. Profil vám pak bude nabízet filmy a seriály přesně podle toho, co sledujete nejraději. Nastavte si jeden pro děti, jeden pro sebe a další třeba pro partnera.

 

Více ke službě HBO Max

Nemáte ještě vytvořenou registraci ke službě HBO Max?

 

Více informací najdete zde.

 

Hezký den,
váš Vodafone

 

 

  • To se mi líbí 1
  • Děkuji 2
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje postřehy:

- e-mail od Vodafone mi stále nepřišel 

- po provedení restartu set top boxu přibyla aplikace HBO MAX v aplikacích

- ve Videotéce / Extra zůstalo HBO OD

- při použití tlačítka HBO na dálkovém ovladači se spustí HBO MAX 

- aplikace HBO MAX zobrazí kód po prvním spuštění, který je potřeba zadat na http://hbomax.com/tvsignin a hned se mi to spárovalo s předchozím účtem, jen to chtělo dovyplnit nějaké údaje a bylo propojení s registrací hotové včetně automatického propojení předplatného s Vodafone Česká republika 

- v Můj Vodafone (web i mobilní aplikace Android) se stále pod TV službami zobrazuje HBO GO (logo i odkaz)

https://www.hbomax.com/cz/cs a volba Přihlásit se mi z telefonu Android spustí Obchod Play a píše u aplikace HBO MAX: Tato položka není ve vaší zemi dostupná. EDIT: Po cca 6.hodině je už v Obchod Play volba Instalovat u aplikace HBO MAX

- z notebooku https://www.hbomax.com/cz/cs a volba Přihlásit se je funkční, zobrazí se standardní přihlašovací okno (nepotřeboval jsem propojit účet skrz operátora Vodafone Česká republika 

- Samsung TV s Tizenem model 2017 mi v aplikacích HBO MAX nevyhledá, pořád jen HBO GO a i to jde zatím stále spustit 

- stále se lze přihlásit do HBO GO přes webovou stránku i aplikaci v telefonu s OS Android 

Tak mám update i pro TV Samsung s OS Tizen rok 2017

- v APPS - Hledání aplikace po hledání "HB*" to stále vyhledá HBO GO a HbbTV

- nicméně v APPS je na úvodní obrazovce položka Discover Your Favourite Video Apps, kde je HBO MAX. Taktéž najdu HBO MAX z úvodní obrazovky APPS v podsekci Žánr / Video

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...