Přejít na obsah

Videotéka HBO Max


Pavel m

Doporučené příspěvky

V 9. 2. 2022 v 16:39, marena napsal:

No, a takhle nějak by měl vypadat i seznam podporovaných zařízení Vodafone TV. 🤨

 

Obávám se, že jestli to bude jako ve Španělsku, kde už aplikaci Vodafone TV na Samsung TV spustili, tak bude podpora Samsung až od roku 2017. Což by mě naštvalo, protože mám Samsung TV (2016). Dá se očekávat, že to bude všude stejné, nebo je možné, že se bude podpora modelů TV na jednotlivých trzích lišit?

 

Více na https://www.actualidadgadget.com/vodafone-tv-llega-a-la-smart-tv-de-samsung-como-instalarla/

Španělsky neumím, ale Google translate to jistil. 🙂 Podpora uvedena v závěru článku.

  • Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Modem Compal, CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím se taky setkávám, že výrobci podporují Tizen až od verze 3.0, tedy modelový rok 2017. Mám 2015 s Tizenem 2.3, Eurosport Player na to není, Sledování TV jen stará aplikace kde nepůjde na Primě zpětné sledování. A teď nebude ani HBO, čas uvažovat o nákupu Android TV boxu.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@namec Hezké ráno, HBO OD zůstane už jen dočasně v exUPC boxech u zákazníků, jejichž služby jsme ještě nepřevedli do systémů Vodafonu. Obecně tedy HBO OD skončí, tato služba byla víceméně vázána na existenci HBO GO.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 2. 2022 v 16:01, xtonda napsal:

S tím se taky setkávám, že výrobci podporují Tizen až od verze 3.0, tedy modelový rok 2017. Mám 2015 s Tizenem 2.3, Eurosport Player na to není, Sledování TV jen stará aplikace kde nepůjde na Primě zpětné sledování. A teď nebude ani HBO, čas uvažovat o nákupu Android TV boxu.

Přitom je zvláštní, že Samsung modely z roku 2016 podporují všechny dostupné aplikace, a to v jejich nejnovější verzi. Ale je pravda, že aplikace T-Mobile TV je možná až v Samsung TV o rok novější (2017), zatímco O2 TV byla zařazena do mého modelu 2016. Nerozumím, co je klíčem pro rozhodnutí, od jakého modelu bude aplikace dostupná. Ve verzích Tizen mám navíc pocit, že zlomová (moderní) verze Tizenu pro vývojáře je právě už od roku 2016. Proč ta podpora s Vodafone TV je nastavená až na TV modely od roku 2017?

  • Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Modem Compal, CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je přehled verzí https://developer.samsung.com/smarttv/develop/specifications/tv-model-groups.html

Asi tam od Tizen 3.0 / ročník 2017, tedy 2. písmeno v označení "M" je nějaké zásadní vylepšení, že se tvůrcům podporovat starší prostě už nechce, je to natolik pracné, že se to nevyplatí.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...