Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí ani nahrávky


tramin

Doporučené příspěvky

chtěl by poprosit jestli nikdo náhodou,  nekoukal ve zpětném přehrávání ,na seriál Chlap na NOVA HD včera ??Na   VTV Set-Top-Box 2G_B .Taky se vám zastavoval obraz ,zamrzaní a dlouho načít po zastavení obrazu??Potřebuji to vědět  jestli to někomu taky dělá protože Vodafone se neozývá  a problém neřeší. Hlášeno emailem už 6.3 !!!Pouze jednou volali to jsem byl zaneprázdněn pracovně.

 

ještě dotaz do té lišty co jsou na chodbách ,další společnosti přidali svoje kabely   FTP ty šedivé .Může to rušit  nějak kabelovku??

Upraveno uživatelem Pavel m
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to dáno mnoha faktory. Pro ty společnosti je to nejjednodušší, nemusí vyjednávat s majitelem novou kabelovou trasu, už to mají vlastně připravené, skoro bez práce. A UPC resp. teď Vodafone to neřeší, pokud má dost místa pro své zákazníky, je zbytečné a nákladné se s někým hádat. Pokud tedy nejste PODA a vaši technici při zapojení zlikvidují koaxiální rozvod vedoucí do bytu.

Stejně je nenormální, kolik v Mostě působí poskytovatelů internetu, nechápu, jak se tu všichni mohou uživit a ještě více nechápu, že v paneláku, kde je dostupné kabelové připojení od více poskytovatelů, má hodně lidí WiFi. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Pavel m napsal:

chtěl by poprosit jestli nikdo náhodou,  nekoukal ve zpětném přehrávání ,na seriál Chlap na NOVA HD včera ??Na   VTV Set-Top-Box 2G_B .Taky se vám zastavoval obraz ,zamrzaní a dlouho načít po zastavení obrazu??Potřebuji to vědět  jestli to někomu taky dělá protože Vodafone se neozývá  a problém neřeší. Hlášeno emailem už 6.3 !!!Pouze jednou volali to jsem byl zaneprázdněn pracovně.

 

Dělalo nám to to samé..

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem chtěl koukat zpětně na hokej, ale nešlo to spustit. To stejné na jiné stanici. Dnes mě chrčel zvuk, to se mě stává, to potom musím vytáhnout ze zásuvky STB a znovu zapojit a po načtení v pořádku. Také se mě někdy stává, že přepnu na stanici a není tam nic. To už mám taky vychytaný co s tím. Jdu do EPG pustím pořad zpětně a pak z něho vyskočím. A to pomůže. 

  • Basic
  • -
  • Základní
  • -
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...