Přejít na obsah

Špatný obraz přesně od konce reklamního bloku


mirij

Doporučené příspěvky

Dobrý den.

Léta nahrávám pomocí sw DVBViewer Media Server a v posledních dnech jsem zaznamenal takovou zvláštnost - DVB-C - Prima Zoom HD - pořad "Ripelyho věřte nevěřte" 21.1.2022 - přesně od konce druhého reklamního bloku v tomto pořadu začal být obraz poškozený.

Můj instinkt mi říká, že něco není na straně Vodafonu v pořádku. Ostatně už dříve jsem tady dokázal, že tomu tak je. Čtou to tady nějací technici od Vodafonu? 

Pokud by někdo chtěl tak druhou polovinu toho pořadu bude možné po dobu cca 7 dnů stáhnout odtud https://www.transfernow.net/dl/202201224ViIUhAE/nd2FW5Vz

 

Vím, že se tady diskutuje o budoucí nemožnosti přetáčení reklam - tak jestli to s tím nějak nesouvisí - nějaká změna na straně Vodafonu v tomto směru. 

Upraveno uživatelem mirij
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo by dobrý uvíst i čas v tom videu nebo udělat aspoň kratší výřez 😄 no ze zvědavosti sem si dal tu práci a proklikal se za reklamní blok toho videa, cos sem dal, a pak sem se přes zpětný zhlídnutí kouknul u svýho poskytovatele televizního vysílání na stejnej úsek a tam ten problém skutečně neni, takže asi fakt něco ve vodafonu 🤔

tady je moje nahrávka - v první polovině je tam tvoje ukázka, ve druhý polovině moje https://www56.zippyshare.com/v/7S2NyJT7/file.html

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fajn, že jste si s tím dal takovou práci. Ale ani to nemusí potvrzovat, že ze strany Vodafonu to bylo 21.1. večer v DVB-C správně odvysíláno, protože Vy jste to přijal jiným způsobem - přes zpětné zhlédnutí. Když se to připravuje do DVB-C tak se s daty dělají asi jiné operace než když se to připravuje do nějakého úložiště pro zpětné zhlédnutí. A zdrojová data klidně mohou být bezchybná.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...