Přejít na obsah

Možnost využívání vodafone tv na jiné adrese


Daviddvbc
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Dobrý den, chtěl by jsem se zeptat.

Můj známý má vodafone tv (ještě z dob UPC, má ale nová zařízení), používá ji na vodafone tv boxu.

Můj dotaz zní :

Je možné, aby si on pronajmul další vodafone tv box, který by dal mně (bydlím jinde), já bych jej zapojil do internetu (nemám Vodafone) a pokud potřeba do upc zásuvky (nemám upc služby, zásuvka je ale aktivní) a hrály by mi všechny programy, které hrají i jemu.

Je toto možné?

  Dnes jsem ze zajímavosti volal do Vodafonu, a ptal jsem se na toto. Paní (která tomu ale dle mého příliš nerozumněla) mi řekla, že když si známý pronajme další tv box, můžu jej u sebe zapojit ( prý stačí do internetu, já bych ale chtěl i dvb-c rádia) a služby mi budou fungovat stejně, jako kdyby to bylo v domě známého. Prý je to legální.  Je to pravda?

 

Na závěr, mohl bych to stejné docílit, kdyby si známý pronajmul ca modul a já jej dal do své televize? (Pokud jej vodafone vydává, což asi není jasné)

 

Děkuji, 

Omlouvám se za případnou neznalost nebo zařazení do špatné rubriky, jsem tu nováčkem.

  • Haha 1
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal CH7465VF, 1x CAM
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče
  • Řešení

Hezký večer,

k jedné Vodafone TV musejí být všechny set-top boxy na stejné technologii. Takže pokud se jedná o kabelovou televizi (podle vašeho popisu ano), tak i druhý set-top box k této smlouvě bude nutné připojit do účastnické zásuvky kabelové TV a bude ho možné využívat jen na adrese, kde už je ten první. Podobně to platí pro CA modul. 

Za nepřesnou informaci od kolegyně se omlouvám.

Případnou přenositelnost Vodafone TV vysvětlujeme na https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/prenositelnost-vodafone-tv/

  • Děkuji 1
  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře, děkuji za odpověď.

Jen by mne ještě zajímalo, jen teoreticky.

Pozná Vodafone box že jsem na jiné adrese ?

V obou místech ( u známého i u mne) je i aktivní UPC zásuvka. Oba dva máme internet (já ale ne od UPC). Když by jsem VTV box tedy  připojil i do UPC zásuvky, fungovalo by to?

Co by se dělo, kdyby jsem jej do internetu nepřipojil? 

 

Jak je to u CA modulu?

Ten bych do internetu nepřipojoval, jak by poznal.

 že jsem jinde ?

Děkuji.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal CH7465VF, 1x CAM
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Služba je vázána k uživateli a adrese.  Proč vymýšlíte porušování smluvních podmínek a ještě veřejně? Mimo jiné byste se dopustil podvodu, což je trestný čin dle paragrafu § 209 odst. 5.

Rád bych Vás také upozornil, že kdo se dozví, že jiný připravuje nebo páchá trestný čin, musí takovému jednání zabránit, jinak se podle zákona dopouští trestného činu. V tomto případě by bylo tedy namístě předat podnět orgánům činným v trestním řízení a poté jim poskytnout součinnost, jak ukládá zákon. Tedy předat jim např. vaši IP adresu, email ...

 

VOP hovoří jasně:


4.4 Kde vám Služby poskytujeme
Služby vám poskytujeme ve vašem domě či bytě (bytové jednotce) nebo v bytě, ke kterému máte užívací právo (např. nájem); jedná se o místo instalace.

 

4.5 Užívání Služeb
4.5.1 Kdo může Služby užívat
Služby můžete užívat vy jako účastník, anebo osoby, které s vámi bydlí v bytě. K tomu, aby Služby užívaly jiné osoby, od nás potřebujete výslovný
souhlas.

 

4.8 Omezení Služeb
4.8.1 Důvody omezení
Omezit nebo přerušit poskytování Služeb vám na nezbytně nutnou dobu můžeme z provozních nebo technických důvodů (zejména hrozí-li
přetížení kapacity sítě), nebo v případě narušení bezpečnosti a integrity naší sítě, bezpečnosti služby nebo při zjištění jejího ohrožení nebo
zranitelnosti), nebo na základě rozhodnutí státního orgánu, v období krizového stavu nebo z důvodu jiného důležitého veřejného zájmu.
Omezit nebo přerušit poskytování Služeb vám můžeme také v případě, že:
b) máme důvodné podezření, že vy nebo jiná osoba zneužíváte vám poskytované Služby;

 

 

Tímto tuto akademickou, teoretickou diskuzi ukončuji.

 

  • Souhlasím 3
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...