Přejít na obsah

Přístup do modemu Compal


Návštěvník luzkix

Doporučené příspěvky

Návštěvník luzkix

Dobrý den,

do svého Compal modemu od UPC jsem se dosud přihlašoval jen vlastním heslem. Nyní koukám, že se přihlašovací obrazovka změnila, nevím co mám zadat za jméno, kombinace admin + původní heslo nefunguje, nefunguje ani admin + heslo ze štítku z modemu, nemohu se tak přihlásit do nastavení. Pěkné to překvapení! Nevšiml jsem si žádného mailu/SMS upozorňující na to, že mi Vodafone zrazu zakáže přístup do nastavení vlastní sítě. Jsem pěkně nakrknutý, už to tu hodinu řeším a stále nic. Poradíte?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Přístup do modemu Compal
  • Centrum péče

Hezký večer,

podle vašeho popisu máte nový firmware, v tom případě je uživatelské jméno "admin". Pokud vám přihlášení do administrace nefunguje, pomůže provedení továrního nastavení - pak bude fungovat výchozí heslo ze štítku na modemu. Tovární nastavení provedete tak, že na asi 15 sekund podržíte tlačítko reset (na modemu je označené). Po obnovení továrního nastavení bude modem nastavený jako při dodání (název a heslo k Wi-Fi podle údajů na štítku), můžete si je ale v administraci opět upravit. 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Olda

Díky za rady, mě pomohlo zadat admin + původní heslo, ale na tuto změnu mohl někdo upozornit třeba emailem. Já testoval variabilní číslo zákazníka, email a nic. Ještě že tu máme forum :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...