Přejít na obsah

VYPOVED telefonniho cisla


Návštěvník uzVELMInespokojena

Doporučené příspěvky

Návštěvník uzVELMInespokojena

Pekny den,

uz nekolik mesicu se snazim zrusit telefonni cislo. Mluvila jsem s podporou a nyni byla i osobne na pobocce - tam jsem to rusila osobne uz na konci cervna. Pokazde mi bylo dano za pravdu, ze se chyba stala na strane Vodafonu a bude to do 4 dnu vyreseno. Nyni je to opet asi deset dni a me naskakuji pouze vyssi a vyssi ucty. JAK JE TO PROBOHA MOZNE A CO S TIM? Mam jako cekat, az mi prijde exekuce ci to rovnou posunout pravnikovi?

Diky za tipy

Kim Moulisova

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník uzVELMInespokojena
před 24 minutami, Adolf.Shitler napsal:

Napsat výpověď a odeslat ji doporučeně poštou, to snad není tak složitá věc...

Tak to jsem udelala osobne pred pulrokem. Stejne s internetem, u toho to fungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jde o mobilní telefonní číslo a není vázáno nějakou smlouvou na dobu určitou třeba kvůli nákupu zařízení ve slevě, tak asi nejrychlejší cestou je, ho prostě převést k jinému operátorovi na nějakou předplacenku a tu pak zahodit,

možná tahle varianta nebude pro vás úplně ideální, ale třeba to pomůže někomu dalšímu, protože převod telefonního čísla trvá pouze 3 dny, takže místo nějaké výpovědí a čekání na měsíční výpovědní lhůtu máte za tři dny vyřízeno, to platí obecně u všech našich operátorů ne jen Vodafone.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@uzVELMInespokojena Pěkný den, pokud se s námi domluvíte na zrušení, tak službu zrušíme nejpozději do 30 dnů. Rádi se podíváme, co se u vašeho čísla stalo, napište nám přes https://tam.je/forum podrobnosti a vše prověříme. Děkuji.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...