Přejít na obsah

HBO-dárek


tramin

Doporučené příspěvky

Mám aktivovaný dárek HBO na měsíc zdarma a zítra by to mělo skončit. Někde jsem četl, že bych měl dostat upozornění, že bezplatné období končí. Je to tak opravdu, protože se jedná již o zítřek?

Případně kdybych to v samoobsluze ukončil hned, tak to období doběhne stejně, nebo se to ukončí okamžitě.

Tak se pokouším HBO zrušit, ale asi si ho budu muset platit dál. To jsou služby, ať jdou do pr.....

screenshot.22.jpg

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Centrum péče

Hezký večer, omlouvám se, že jdu s pozdní odpovědí, alespoň upřesním, že obecně to funguje tak, že zrušení doplňkového TV balíčku probíhá ihned (do 24 hodin). Doporučujeme proto rušení provádět cca 1-2 dny před koncem zúčtovacího období, protože poplatek se zpětně nepřepočítává. 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fundaman

Nedá mi to, abych nezareagoval na toto téma. Také jsem udělal zásadní chybu a na počátku prosince 2021 si zaregistroval  dárek HBO na měsíc "zdarma". Nejenže po měsíci nepřišlo avizované upozornění, abych službu vypnul, ale když jsem si na to vzpomněl a chtěl to v systému deaktivovat, tak to vypnout nešlo, vyskakovala stejná chyba, jako je v obrázku nahoře (podotýkám, že zkoušeno pro jistotu na 3 různých zařízeních, všude se stejným výsledkem). Když jsem se po několika dnech dostal k tomu, abych si počkal 20 minut na helpline Vodafonu, tak mi dotyčná telefonistka nejenže tvrdila, že o o žádné podobné akci nic neví, ale nadto mě ještě, namísto omluvy za nefunkční systémy, obviňovala z toho, že jsem na ni nepříjemný. Službu sice deaktivovala, ale v zásadě okamžitě (cca 20. 1.), přestože jsem ji platil až do 15.2.  S velkým překvapením jsem také zpětně zjistil, že si 200 Kč za HBO naúčtovali také za 15. 12. -15. 1., kdy to mělo být zdarma. Tolik tedy vánoční dárky v podání Vodafonu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...