Přejít na obsah

Nefunkčnost služeb - pevný internet


Návštěvník Kazatel

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kazatel

Dobrý den,

problém je, že odkdy je UPC pod Vodafone pravidelně vypadává internet. Ano, na stránkách vodafone neevidují žádné výpadky, internet pravidelně vypadává nebo jede 1/10 běžné rychlosti. Možná lépe jednou vidět než stokrát slyšet takže přikládám obrázek, kde je hezky videt rozdíl mezi včera večer a dnes (běžný stav) => https://ibb.co/ZLBGrFw

Toto bohužel sleduji už několik měsíců, nakolik jsem nájemce a paní domácí to nemá chut nějak řešit, nemůžu to řešit ani na podpoře. Já nepotřebuji nějak osočovat poskytovatele, stačilo by mi logické vysvětlení nebo aspoň přiznat, že výkyvy existují. Také poprosím nepsat o tom jak si mám resetovat router atd., tyto běžné věci nepomáhají a hlavně problém mají všichni nájemci. Reset prvního routeru v baráku také nepomůže a o nějakém připojení na něj si můžu nechat zdát.

Díky za případnou zpětnou vazbu.

 

Jakub

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Jemmotar

Zdravím!
Dostal jste prosím nějakou odpoveď? Je možno jí sdílet?
Mám gigabit model, v tuto chvilku firmware 01.04.046.07.EURO.SIP a modem se každý den restartuje, většinou to stihne pod minuitu, ale když se to opakuje několikrát denně je to otravné. Technická podpora mi řekla že žádný problém nevidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...