Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

Jo, to jsem zaškrtnul taky, ale nečekám, že by s tím něco udělali nebo mě dokonce kontaktovali. Přes to číslo plátce to funguje, jen se pokaždé musím přepnout do toho druhého formuláře, protože bůhvíproč se z hlavního formuláře přes číslo plátce přihlásit nedá.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník freekarol

Tak asi jsem měl štěstí. Dneska mi přišlo několik potvrzovacích emailů, následné přihlášení pak už šlo jako po másle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, mně taky přišly oba maily a když jsem pak kliknul na tlačitko, otevřela se mi stránka pro přihlášení, vyplnil jsem adresu a heslo, abych se přihlásil, tak mi to napsalo:

Quote

Při načítání došlo k chybě

Je nám líto, ale Můj Vodafone se nepodařilo načíst. Zkuste stránku obnovit nebo to vzít od začátku z hlavní stránky.

Když jsem zkusil přihlášení z hlavni stránky, napsalo mi to, že kombinace údajů email/heslo není správná. Přitom jsem při obou pátečních pokusech zadal stejné heslo a uložil ho do prohlížeče, takže zadané je určitě dobře.

 

Zkusil jsem obnovu hesla. Napsali mi:

Quote

Na vaši e-mailovou adresu jsme vám zaslali odkaz pro ověření.

Ale opět, stejně jako v pátek, žádný mail nepřišel. Asi musím počkat, počítám tak do čtvrtka.

 No prostě Vodafone - zdroj nekončící zábavy. To by mohl být nový slogan 🤣

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Mám TV s VGA, když koupím redukci HDMI -> VGA bude přehrávání fungovat?  Nebo naskočí error WTxxxx? - WT1807 – Přehrávání médií bylo přerušeno kvůli problému s nepodporovanými funkcemi. Všechny připojené monitory musí podporovat HDCP. Více info v centru péče. - Pokud máte jakkoliv analogově připojený monitor (VGA, analogový DVI...) nepůjde nic přehrát.  KONKURENCE ŽÁDNÉ HDCP NEMÁ! Nevím, kdo by ještě dnes něco nahrával z TV???

  • Start
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebude to fungovat, HDCP musí být v celém tom procesu. Ty o tom nevíš, že by někdo nahrával, ale podívej se tady po fóru, kolik lidí si drží CA moduly, aby si mohli nahrávat k sobě na disk a mít nahrávku tak dlouho, jak chtějí oni, mohli si vystříhat reklamy atd.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zřejmě jste jej měl štěstí na vhodný typ převodníku. S většinou to totiž nefunguje.

Záleží co ten převodník dělá. Možná počítač vůbec nepozná že dochází ke konverzi na analog, protože samotný převodník může se grafice tvářit jako monitor.

Hdmi-vga je vždy převodník a může fungovat různými způsoby. Prostá redukce hdmi-vga neexistuje.

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, marian.lozi napsal:

AVIO HDMI - VGA& 3.5 mm

Vono je jich vicero -je mezi temito? popr. sem hod ten konkretni.
Mohl by se hodit i jinym zajemcum jenz stale trpi zde u tohoto poskytovatele...
A piste problemy dal a dal , bavi mne to cist..))

Upraveno uživatelem pan Novak
odkaz...
  • -
  • -
  • -
  • CI
  • O-va
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...