Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

Návštěvník NJR

Není to jen záležitost Opery, to samé od soboty 26.2. na Chromu na Macu, Chromebooku i Win (nyní píšu z Version 98.0.4758.107 (Official Build) (64-bit)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono už těch vláken se záse*ama Vodafonu je tolik, že se těžko jeden rozhoduje, kam co patří - ale tak třeba sem: manželka si myslela, že se zpětně podívá na jakési Stíny v mlze. Chtěla se podívat asi s dvouhodinovým zpožděním a místo přehrání si mohla v pravém horním rohu obrazovky přečíst pouze nápis  ve smyslu, že se ke službě nelze připojit nebo je nedostupná.

Tak copak mi Ondra-Vodafone poradí teď? Copak mám restartovat? A které kabely zkontrolovat? 
Vodafon je prostě ubohá parodie na kabelovku. A vymluvte mi to.

Upraveno uživatelem Medvěd
  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče
před 13 hodinami, NJR napsal:

Není to jen záležitost Opery, to samé od soboty 26.2. na Chromu na Macu, Chromebooku i Win (nyní píšu z Version 98.0.4758.107 (Official Build) (64-bit)).

Jak psal Marek, Mac ani Chromebook nepodporujeme. Koukněte se prosím na podporované platformy a prohlížeče na https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/televize-prohlizec/. Kdyby vám to nešlo na podporované kombinaci prohlížeč - OS, tak uvítáme podrobnosti 🙂

před 9 hodinami, Medvěd napsal:

Ono už těch vláken se záse*ama Vodafonu je tolik, že se těžko jeden rozhoduje, kam co patří - ale tak třeba sem: manželka si myslela, že se zpětně podívá na jakési Stíny v mlze. Chtěla se podívat asi s dvouhodinovým zpožděním a místo přehrání si mohla v pravém horním rohu obrazovky přečíst pouze nápis  ve smyslu, že se ke službě nelze připojit nebo je nedostupná.

Tak copak mi Ondra-Vodafone poradí teď? Copak mám restartovat? A které kabely zkontrolovat? 
Vodafon je prostě ubohá parodie na kabelovku. A vymluvte mi to.

Dobré ráno, 

to je mi líto 😞 Zkusil jsem si včerejší díl ze zpětného zhlédnutí pustit a vše fungovalo bez potíží. Obecný problém to tedy není. Pokud vám nepomáhají obecné tipy, je potřeba nás kontaktovat na 800770077 a řešit to přímo k vaší službě, ve fóru potíže u konkrétní přípojky nedokážeme řešit.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Adolf.Shitler napsal:

Dokonce ta ptákovina (Stíny v mlze) jde z webu ČT i normálně stáhnout do PC. 

Asi to ptákovina opravdu bude, ale tady vůbec nejde o nějaký konkrétní pořad. Tady se pořád dokola řeší komplexní neschopnost téhle Vodafoňácké webové TV, která věčně jen hlásí nějaké chybové hlášky  a nedokáže zajistit (nebo snad nechce, když např. zablokoval "přestal podporovat" Operu?), aby to bezproblémově fungovalo všem a na čemkoliv.  Takový argument, že když nemůžu koukat tady, můžu koukat nebo si to stáhnout jinde, mi přijde tak trochu arogantní a docela přes čáru. Samozřejmě, že některé televize mají živé ivysílání , archivy, a stahovat můžu i z desítek různých úložišť. Ale v tom případě nepotřebuju tolik vychvalovanou TV, u které nikdy předem nevím, jestli se na konkrétní pořad budu moct  podívat a jaký error to zrovna bude hlásit... 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem na FB četl, jak si někdo chtěl zpětně pustit Četnické humoresky a taky to nešlo, prý kvůli chybnému záznamu. Prostě je potřeba počítat s tím, že se nejedná o 100% garantovanou službu a podle toho se i zařídit. Jinak se to netýká pouze VF, aby někdo nežil v iluzi, jak je to u jiných operátorů ideální - není, technické problémy jsou více či méně naprosto všude. A pokud je možnost se na to podívat přes iVysílání ČT, pak není co řešit.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...