Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

Na Win máme nejspíše všichni předinstalovaný Edge. Na sledování Vodafone TV bych použil funkci, nainstalovat jako aplikaci.

https://support.microsoft.com/cs-cz/topic/instalace-správa-nebo-odinstalace-aplikací-v-microsoft-edge-0c156575-a94a-45e4-a54f-3a84846f6113

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, marian.lozi napsal:

Takže až třebas (můj oblíbený) Firefox spadne pod 10%, Vodafone jej zařízne taky.

To přece není o zaříznutí, nebo zablokování, jak jsme se tady dozvěděli. Čistě politicky řečeno, "jen nebude najednou podporovaný..." 😐

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mě unavuje tohle řešit, dál se k tomu už nechci vyjadřovat. Jen ještě poslední poznámka -  ať už je to třeba Telly, Kuki, nebo tolik zatracovaná a opovrhovaná Lepší.TV, všechny tyhle webové televize jedou automaticky a bezproblémově téměř na všem. Bez žádných dramat, dohadování, nutnosti instalace nějakých doplňkových aplikací a složitého hledání kliček či náhradních řešení, jak sledování zprovoznit. Vodafone má ale evidentně úplně jinou strategii... proč to dělat uživatelsky jednoduché, když to jde i tou komplikovanější cestou? ☹️

  • Souhlasím 7
  • To se mi líbí 1
  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, třeba i to HBO, jak se psalo v jiném vlákně. Jen Vodafone je spokojen s tím, jak jeho aplikace vypadá, co umí a kde funguje a proto na nejbližší roky žádné změny neplánuje, jak nám tu Ondra napsal 😄

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, aplikace pro VTV teď nefunguje vůbec, přehrávání čehokoliv live hlásí chybu “Přehrávání na mobilním zařízení není k dispozici”. Fakt se začínám sám sebe ptát jestli za tohle chci platit.

 

Otočme to - kolik je mi Vodafone ochoten dávat za sepisování a hlášení těch nekonečných chyb, které se mi snaží drze prodat?

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Hezké odpoledne, chybu WF052 jsme kolegům nahlašovali a řešíme ji, na druhou stranu, jak už tu zaznělo, Opera oficiálně nikdy nebyla podporovaná, proto nemůžeme zaručit, že v ní bude přehrávání fungovat. Mně osobně třeba funguje, ale nemusí to tak být vždycky a je třeba s tím počítat... Pokud nechcete měnit prohlížeč, může pomoct návod od tomuse (opět - bez záruky).

V 26. 2. 2022 v 13:48, tomus napsal:

Pro ty kterým nejede Vodafone TV v prohlížeči Opera a hlásí chybu error_WF052 :

Stačí si do Opery nainstalovat dopněk, pomocí kterého se pak Opera indentifikuje jako jiný prohlížeč, který si sami vyberete (v tomto případě tedy Chrome) a to vpravo nahoře na liště pod symbolem kostky.

Ještě si tam můžete dolů do okénka (all_urls) doplnit adresu https://tv.vodafone.cz/ , aby se tento doplněk aplikoval pouze na webovou stránku Vodafone TV.

https://addons.opera.com/cs/extensions/details/user-agent-switcher-5/

 

 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...