Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

Pro ty kterým nejede Vodafone TV v prohlížeči Opera a hlásí chybu error_WF052 :

Stačí si do Opery nainstalovat dopněk, pomocí kterého se pak Opera indentifikuje jako jiný prohlížeč, který si sami vyberete (v tomto případě tedy Chrome) a to vpravo nahoře na liště pod symbolem kostky.

Ještě si tam můžete dolů do okénka (all_urls) doplnit adresu https://tv.vodafone.cz/ , aby se tento doplněk aplikoval pouze na webovou stránku Vodafone TV.

https://addons.opera.com/cs/extensions/details/user-agent-switcher-5/

  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 1
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomusi, díky, vážně to funguje! 👍 Jen mi nejde do hlavy, proč to doteď šlo i bez toho doplňku...  Vodafone se evidentně snaží co nejvíc lidí odradit, nebo jim to alespoň pořádně znepříjemnit. Netušíš, jakou další past na uživatele chystají?  Třeba že to nepůjde těm, kdo má monitor menší než 32", nebo kdo má pomalejší internet, než 300 Mb/s ? ☹️

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky a já pořád hledal nějakou volbu změny identifikace, jako byla ve staré Opeře (tam to bylo přímo v nastavení pro jednotlivé stránky).

Hledal jsem i nějaké switche při spuštění Opery, jestli nejsou. Takže se musela nějak změnit identifikace prohlížečů v těch jejich stránkách.

Tak jsem to nakonec našel. V Opeře v adresním řádku zadat:

opera://flags/#reduce-user-agent

a nastavit jako Enable. Restart Opery a u6 to taky jede i bez toho doplňku.

Upraveno uživatelem cvancara
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@RichardHorcic Vodafone zcela jistě nikoho odradit nechce a ani nikomu nechce nic znepříjemňovat. Akorát se nezabývá něčím, co má počet userů na úrovni statistické chyby. Ono celkově by asi bylo lepší, aby existoval přímo SW pro W10 a nikdo pak nemusel řešit prohlížeče a přehrávání v nich.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Adolf.Shitler A co to tedy je, když ne záměrné znepříjemňování, pokud to takhle uměle filtrují na základě User agenta a po změně na identifikaci jako Chrome to chodí bez problémů, čili to není technický důvod?

Sledování TV chodí ve všech prohlížečích co sem zkoušel a ani nemá problém s monitorem připojeným přes VGA.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jistě, ale v tomto případě se přehrávání spustí jenom při detekci výše uvedených prohlížečů, které jsou podporovány a nikoliv, že by se spustilo přehrávání u všech prohlížečů vyjma Opery, aby šlo mluvit o aktivní blokaci. A o důvodech, proč zrovna Opera ne, lze jenom spekulovat (třeba nějaká autorská práva nebo kdoví co jiného).
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nechci slovíčkařit, ale jestli VF webová aplikace nepodporuje Operu (což teda nechápu, protože uživatelů Opery je docela dost), proč to v ní až doteď normálně fungovalo? To mi ještě nikdo nevysvětlil. Co jiného než aktivní blokace to tedy je, když to z ničeho nic přestane fungovat?  Co když si VF najednou usmyslí, že od zítra nebudou podporovat PC s INTEL procesory, a těm kdo mají AMD to v půlnoci vypnou? To by nebyla blokace?  Přesně tohle se stalo u Opery 😕

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jabadabadooo
V 25. 2. 2022 v 17:28, Ondra - Vodafone napsal:

@jabadabadooo V nejbližší době vám tuto funkci v prohlížeči slíbit bohužel nemůžu.

Ondro, je to smutné, ale Vaše odpovědi na Techfóru, jak to honosně VF nazývá, by nahradil i ten váš Tobi. Nebo Vám právě Tobi napovídá co máte napsat a Vy papouškujete jeho předem dané odpovědi?

Na druhou stranu Vás velice obdivuji, že na to máte nervy. 

Upraveno uživatelem jabadabadooo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...