Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

před 52 minutami, martau napsal:

Mám včerejška stejný problém - WF052 - nepodporovaný prohlížeč (u mne Opera), na ostatních mi to funguje

Taky mám Operu. Ale proboha PROČ???!!!  Vždyť doteď to fungovalo i v Opeře!  Ono to fakt vypadá, že Vodafone dělá všechno proto, aby to uživatelům co nejvíc znepříjemnil a bojkotuje i to málo, co dosud fungovalo.... ☹️

Tak teď jsem to zkoušel a stejnou chybu mi to hlásí i v Exploreru.... ☹️

 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si to pojďme zopakovat. Byla oficiálně podporovaná? Nebyla. A IE? To už vůbec ne.

 

Podporované internetové prohlížeče (v aktuálních verzích): Google Chrome, Firefox, Edge (v prohlížeči Edge je třeba v Nastavení - Systém vypnout hardwarovou akceleraci).

  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 4
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč to tedy doteď v Opeře fungovalo?  To jako že není podporovaná teprve od včerejška?  Vždyť jádro Opery je vlastně kompatibilní s Chrome.... 😕

Tak jsem si jen tak kalkuloval, zvažoval všechna pro a proti, a na papír si zapisoval klady a zápory.  A když jsem si nakonec sečetl seznam problémů, které se ani nevešly na A4, tak jsem došel k závěru, že si Vodafone celou tu svojí nefunkční TV webovou aplikaci může strčit do (_._) 

Děkujeme Vodafone, jen tak dál!  Tímto přístupem se těch "nepohodlných a nespokojených" zákazníků už brzo zbavíte a budete mít konečně klid.... 

HOWG.

 

Upraveno uživatelem RichardHorcic
  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Opeřě to až doteď normálně fungovalo, je snad nějaký důvod, aby byly upředňostnovány jenom některé prohlížeče? A za další - jak v Opeře, tak doteď i v Edge mám zapnutou HW akceleraci a světe div se, stále jede. Netuším, proč by měla být vypnutá, je snad k tomu nějaký důvod? Místo těch nesmyslných kontrol všeho a omezení by měli zapracovat na normální funkčnosti. HBO Go, Poda, stejně jako i jiní poskytovatelé s tím nemají problém, jenom zase VF ano. Opera má normální jádro chromium, stejně tak jako Edge. Tak proč?

Upraveno uživatelem cvancara
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opera asi VF málo podmázla (nebo vůbec), proto byla tak náhle odstřižena. Jinak si to prostě neumím vysvětlit. V opačném případě by nejspíš Vodafonu nevadila, když to v ní doteď  normálně šlo.  Holt, každý nemá tu kliku, že má za zadkem bohatého strýčka Googla, jako všude protěžovaný Chrome...

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...