Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

Tak a už jsem převeden také. No, jak bych to řekl - čekal jsem to horší. Ale - prokousat se tím zprovozněním služeb, bylo něco na moje nervy. Např. tlačítko v emailu pro ověření vůbec nebylo vidět, protože ve dvou poštovních klientech to převedlo na takovou úplně tenkou modrou čárečku, do které se pak trefit a potvrdit myší bylo sakra umění.

Nakonec se ale povedlo. HBO Go jelo na první pokus. Dva monitory připojené k PC - jeden pomocí HDMI, drihý pomocí DP jede bez problému (z toho jsem měl největší obavy).

Ale ten klient, to je věc. Evidentně to dělal nějaký milovník Metra z W8.x. K čemu tam jsou okolo obrazu (pokud to nemám jako full screen) ty horní a dolní popisy (Vodafone TV, Moje TV, Sledovat TV, Videotéka a pod.)? Proč nemůže být ten obraz normálně vyplněn v celém okně prohlížeče? Proč tam sakra není normální přehled programů, jako byl v Horizon TV? Podíval jsem se co už bylo a něco jsem si vybral a pustil. Tohle je jak leporelo pro děcka z mateřinky.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče
V 5. 1. 2022 v 18:43, vpa napsal:

Trochu OT, ale ještě na začátku prosince mi říkali, že po přechodu k nim budu moci i nadále platit kartou. Dnes jsem volal a že prý jim to nepovolili a platba kartou za služby po  UPC není a nebude možná, platba kartou je omezena pouze pro mobilní služby.

Hezké odpoledne, nově už je možné platit přes Můj Vodafone na https://www.vodafone.cz/muj/ platební kartou i v případě, že Vyúčtování obsahuje jen televizi nebo pevný internet 🙂

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Risoner.77

zajimavé, nevim zda to nekdo již nezmíňoval, ale po převedení z upc na VF se mi  na Kaonu prohodily pozice 5 a 205 (tedy ČT 24 HD se presunulo na 205, SD verze ČT24 na kanál 5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Makonn

Jako to tu pročítám, tak jen kroutím hlavou. Zatím jsem to neřešil, tedy do dneška. Horizon Go jel jak měl. Skladba programů taková jakou mám předplacenou v rámci UPC a exUPC. Funkční na PC, noťasu i mobilu. A ejhle...dnes Horizon  0 programů. Nu což...přihlásím se do Vodafone TV.....na mobilu OK.... akorát nabídka žalostná....i Digi nabízí více za necelé dvě stovky. Jen já mám placenou plnou nabídku !!!!  150 programů a 85 v HD a místo toho 78 programů a z toho ČT se opakuje někdy i 3x... CT1HD...CT1 jižní Morava...CT1 severní Morava ap. a těch reklamních nějak více než je zdrávo...

Na PC... prý " Medium nelze přehrát. Přihlašte se znovu, prosím. (WT1807) " ... Tak se odhlásím a opět přihlásím....a prd...a odhlásím a přihlásím....a....PRD. Pak kouknu a vidím, že přihlašovací údaje již mi přišli jednou před měsícem....jiné číslo smlouvy ???...jiné vygenerované heslo. Tak to zkusím na tohle přihlášení.....a opět PRD. Stejná omluva a stejná chyba.

Kouknu na TV nabídku všech programů a ejhle.. u 66 programů konstatováno, že nelze web přehrávání -- HBO1,HBO1,HB03,Cinemax1,Cinemax2, AXN , AXN Black, AXN White, všechny Filmboxy, Epic Drama a další a další... sportovní (Eurosport ap) A DALŠÍ A DALŠÍ A DALŠÍ.

Ještě, že jede HBO Go samostatně ....ale kdo ví jak dlouho (při přihlášení jen přes UPC providera...přes Vodavone taky jede).  A těch pět TV programů je tam taky. Aspoň, že to.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Makonn Pěkný den, chyba WT1807 znamená, že nemáte podporované zařízení / systém / zapojení. Podívejte se na informace na https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/televize-prohlizec/.

Obecně také platí, že všechny programy, které máte předplacené, máte k dispozici i ve Vodafone TV na webu / v aplikaci (s drobnými výjimkami - například programy pro dospělé). 

@homberg Rozhoduje o tom TV tým. V set-top boxu Vodafone TV a v mobilní aplikaci si uživatelé mohou programy také seřadit podle sebe.

 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...