Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

@homberg Už to tu bylo psáno. Záleží na původním a na novém účtovacím období. Jelikož migrace účtu neprobíhá ke konci/začátku účtovacího období, vznikne tak část měsíce, která se platí znovu u Vodafone, ale tuto částku převedou z původního do nového účtovacího systému, tedy ji vrátí.

Když by si člověk vzal poslední UPC vyúčtování, první a druhé a Vodafone, k tomu kalkulačku (ještě lépe excel), tak to vyjde.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby to nebylo tak jednoduché.

Projistotu si dám limit na sporožiru na trojnásobnou částku, kdyby náhodou chtěli přičíst hned 3 měsíce a pak 2 měsíce odečíst.

Při přechodu na sporožiro mám zadat specifický simbol. Prostředníček to asi nebude :-)

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • upc modem technicolor 7200
  • Jindřichův Hradec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kabitech

Nízká kvalita HD obrazu (alespoň u HDMI PC, protože z Androidu to na velký obraz zatím nedostanu)  a nepoužitelný EPG u VTV  -  takže už taky zkouším a testuji v  demo módu SledovaniTV - a musím konstatovat, že pokud VTV do pár měsíců nezvládne přidat  podporu alespoň pro AndroidTV - tak je opravdu zbytečné s tím nadále ztrácet čas.   Kvalitní video stream v h265 v kombinaci s NvShield upscale,   posuv jednoduchý,  přehledný guide - zatím tomu nemám moc co vytknout a to sem docela hnidopich (uvidím jaká bude stabilata - zatím 100%).  VTV má sice pár sportovní kanálů navíc, ale za to utrpení to asi bude stát jen těm nejskalnějším fanouškům....

 

Jen mě tedy vrtá hlavou,  jak to ti soudruzi v tom VTV můžou vlastně tak kazit - dobře přeci musí vědět, jak to dělají ostatní a jak to může být komfortní.

I ten HorizonGO který viděli z UPC jim přece musel udat aspoň nějakou kvalitativní laťku.

Doslova už roky jim zákazníci říkají, jaké hromady problémů to má a přesto to dál hrdinně tlačí i těm zbývajícím exUPC uživatelům....

To tam fakt není žádná sebereflexe ?

Pamatuji si Vodafone ještě ze Čtvrníčkových reklam (vocamcaď pocamcaď) a říkám si, kam se dá až klesnout v honbě za mamonem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abych si zase rýpnul:  Měl jsem včera snahu si po delší době otevřít webovou VTV, jestli se nějakým zázrakem něco nezměnilo k lepšímu. Po klasickém přihlášení (standard při každém otevření) jsem si chtěl pustit ten nový seriál DUCH, abych zjistil, jestli to vůbec stojí za koukání. A ejhle! Po chvilce ještě dobíhajícího předešlého pořadu, místo DUCHA začal najednou Kapitán Exner, který měl být až po tom Duchovi. Stejný problém i vedle v obýváku na velké TV přes STB. Prohledal jsem nabídku několika pořadů před i po, dokonce jsem to zkoušel i přes dnešní dopolední opakování, ale pořád stejně - místo ducha Exner... Prostě, ten DUCH se z Vodafoňácké televize úplně vypařil.... no, úplně jako duch. Přitom na Lepší TV to běželo přesně podle plánovaného přehledu. Zaznamenal to někdo? Má někdo stejnou zkušenost?       

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už se lekl, že budou dávat výborný anglický seriál Ghosts (2019) nebo ten americký remake (2021). Odtamtud bys věděl, že abys viděl duchy, musíš prodělat klinickou smrt. 😀 Ale ono je to nějaké české veledílo, tak na to jen člověk nesmí mít TV od Vodafonu, aby to viděl. 🤣

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...