Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, Jardabr napsal:

@Vulva - předpokládám, že je to přechod bez UPC settop boxu. Jinak by ho musel přinést čáp. 😉.

V tom asi bude problém s přechodem ostatních zákazníků, že nemá kdo krabičky vyměnit.

 

Jj, používám jen CA v TV, rychlejší než nějaký settop box, navíc streamovaná televize je pro mne v podstatě úplně pasé, kromě občasného sportu, jinak se díváme stejně jen na streamované HBO a Netflix.

A s Vodafone fakt spokojenost, internet běží stabilně na 100/60, pevná IP, v mobilu mám za super cenu neomezená 5G data, neomezené volání a 1000 minut do zahraničí (Neomezený Premium 5G tarif), takže se nemusím ohlížet co stahuji, a k TV Klasik je přihozeno HBO zdarma. Když je nějaký problém, na infolince (ExUPC) jsem zastihnul operátorku i ve 23:30. Nemám co bych kritizoval 🙂

 

........

 

Ale otázka k HBO GO .. ve Vodafone je zobrazeno jiné číslo účtu a PIN pro aktivaci HBO GO přístupu než bylo v UPC systému. Přestane ten dosavadní účet fungovat? Je potřeba to nějak znovu provázat?

Upraveno uživatelem Vulva
  • Kabel 1000 Mb/s Profi
  • Premium 5G
  • Klasik
  • Vodafone Station 3.1
  • localhost
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ Medvěd Reaguji na tvoje slova:

"No tady se člověk dozví moudra. Všichni ostatní jsou špatní, nekvalitní, lokální, jenom Vodafone je nej. Všem špatným, nekvalitním a lokálním to funguje, jenom skvělému Vodafonu ne. Tomu se říká:
a) lhát si do vlastní kapsy nebo
b) holit zákazníky a kašlat na ně
Slušný.
"

Jinak já osobně žádné extra problémy po přechodu k VF nemám, vyjma stále polofunkčního Telefonu (ale to není úplně zásadní věc, která by mě trápila) a naopak jsem místo tarifu 240 získal tarif 350, který dřív u UPC v moji lokalitě nešel. CA moduly mně také zůstaly všechny 4 a fungují, takže celkově spokojenost.

Pokud jde o jásající zákazníky, tak ti obvykle nemají důvod dávat svoje nadšení najevo a vždy jsou nejvíc slyšet ti nespokojení. Tak to prostě bývá.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Vulva Hezký večer, pokud jste už HBO GO používal, tak vám registrace zůstává. Kopíruji z webu:

 

Vaši registraci do HBO GO také přeneseme k nám. Váš login (e-mail kterým se přihlašujete) i heslo zůstanou stejné.

  1. Jděte na stránky hbogo.cz nebo do aplikace HBO Go
  2. Zvolte Přihlášení
  3. Vyberte možnost Přihlásit se prostřednictvím operátora
  4. V rolovacím menu vyberte Vodafone Česká republika
  5. Dál pokračujte zadáním e-mailu a hesla jak jste zvyklí

Upozornění: V rámci převodu vaší registrace do systémů Vodafonu může dojít ke krátkodobému výpadku služby HBO GO. Většinou v řádech hodin, maximálně do druhého dne.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Marek-26 napsal:

@Jardabr Mění se jen boxy, které byly propojeny s internetem. Pokud někdo má nepropojený box či jen CA modul, tak se migruje celá smlouva jen mezi systémy bez výměny.

Nicméně mi v listopadu přišlo, Převedení služeb proběhne v termínu 15.01.2022 - 21.01.2022 i s pronájmem TV zařízení za 100 Kč.

Několikrát jsem se minulý týden snažil s automatem domluvit, abych se ujistil, že chudák technik nemrzne od pondělka na schodech. Bohužel při zadání čísla smlouvy jsem se dozvěděl, že na toto číslo žádná platná smlouva neexistuje a dál jsem se nedostal.

No a v pondělí mi přišla SMS, že termín neplatí. To je tedy má zkušenost.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • CA modul, VTV Set-Top-Box 2G_B, CH7465LG
  • Kladno, Kročehlavy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...