Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

Lepší TV i Sledování TV používám roky a sice je zajímavé zkušenosti jiných číst, ale pro mne je důležitější vlastní zkušenost. Na síti UPC, na různých sítích po hotelech v Česku, ale i v zahraničí jsem nezažil žádný závažný problém. Jasně že jsou někdy nečekané výpadky, ale pokud porovnám s UPC, Vodafone, T-Mobile, Skylink, Telly, Kuki, Magnalink/4NET, Antik, tak ty dvě jsou pro mne IPTV jedničky.

Na druhou stranu, pokud je dostupná DVB-C, tak je to nesrovnatelný favorit.

Upraveno uživatelem vpa
doplnění
  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, zajdee napsal:

Hlaseni o technicke chybe tam bylo uz pred tremi tydny, kdy jsem to zkousel naposled (tesne pred prevodem od UPC k VF). Nejspis dlouhodobe nereseny problem. 🤔

Pokud zadam uzivatele kterej jeste nezahajil prevod, tak je system v poradku a ukaze spravny text...
"Převedení vámi využívaných služeb proběhne v týdnu od 10.3.2022. O konkrétním dni, kdy k převedení dojde, vás budeme informovat SMS zprávou." 


Pokud zadam uzivatele kterej migraci prave proziva je zde...
"Došlo k technické chybě. Zkuste to prosím znovu později."

tak asi tak...

Ja jen doufam, ze az u mne migrace skonci tak  uvidim skutecne  udaje.
Zatim mi samoobsluha ukazuje nesmysly,  -zarizeni  ktere nemam(asi router) a nesmyslne castky k platbe(platby vys objasneny ). 

Pouzivam jako zalohu signalu TV...
-pokud nezachovaji cenu(neni to 18Kc) kterou jsem byl ochoten po domluve s byvalym UPCretencnim akceptovat tak se nic nedeje a trapeni aspon ukoncim.
Uvazoval jsem, ze bych sjednotil poskytovatele pokud by ceny byly aspon trosku podobne. Mam VF jako mobil.operatora, no bohuzel oproti memu stavajicimu providerovi na optice(kteremu tv v prohlizeci, apk, android atd. funguje) jsou ceny za tv+net o 100% vyssi. A mimochodem nevybira vypalne za stb. 
Na druhe strane musim pochvalit pausal co mam od nich pro volani, tento mi nenabidnul nikdo jiny.  Takze "vojak se stara vojak ma" plati stale...

515821650_Beznzvu-kopie.thumb.png.9e3bfcbed67e52e0a403381efd850826.png

  • -
  • -
  • -
  • CI
  • O-va
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u mne ten přechod proběhl až překvapivě rychle a v pohodě 🙂 Dnes ráno SMS, že na tom pracují, v 11:00 bylo dokončeno, v Samoobsluze vidím veškeré 3 služby co tam mám (telefon, internet, TV), správně nastavené, správná IP adresa, správně slevy a domluvené free služby ještě s UPC, i celková částka sedí. Akorát internet  z 1000/50 nastavili "jen" na 1000/60 (měl být 1000/70, ale to je detail, řeší se; UPC prý neumělo více než 50Mbps upload v systému, Vodafone ano). Takže cajk 🙂

 

Jen teda u webové Vodafone TV, buď jsem slepej, ale heslo co došlo v SMS nejde změnit?

Upraveno uživatelem Vulva
  • Kabel 1000 Mb/s Profi
  • Premium 5G
  • Klasik
  • Vodafone Station 3.1
  • localhost
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vulva - předpokládám, že je to přechod bez UPC settop boxu. Jinak by ho musel přinést čáp. 😉.

V tom asi bude problém s přechodem ostatních zákazníků, že nemá kdo krabičky vyměnit.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • CA modul, VTV Set-Top-Box 2G_B, CH7465LG
  • Kladno, Kročehlavy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

@ Medvěd Je poměrně logické, že na VF fórum chodí lidé, kteří VF mají, tj. ti co jsou s VF spokojeni. Kdo spokojen není, ten prostě od VF odešel (třeba k těm úchvatným lepším a nejlepším TV) a nemusí se tedy ve zdejší diskuzi projevovat.

Nevím na co přesně reaguješ, smysl mi to nedává. Nějak tady nevidím vlákno jásajících spokojených uživatelů VF, I když přeji Vodafonu, aby to tak bylo.
Pokud ovšem fanklub nefungujících služeb je překvapen, že jsou jedinci, kteří by rádi, aby fungovalo to za co si platí, aniž by změna dodavatele byla jedinou možností, tak takový fanklub musí být pro Vodafone přímo požehnání....
Něco k tomu jak ty problémy po přechodu z UPC na Vodafone vyřešit nemáš? 

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...