Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

  • Centrum péče

@Miloš22 Hezké odpoledne,

jen doplním, že limit až 10 set-top boxů platí pro internetovou verzi Vodafone TV (OTT), při kombinaci s CA moduly jde ale vždy o kabelovou (DVB-C) televizi. Tam je limit 4 zařízení. Chromecast máme na letošek v plánu, tak jakmile podporu přidáme, budete ho moct využívat i s aplikací Vodafone TV.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tady se člověk dozví moudra. Všichni ostatní jsou špatní, nekvalitní, lokální, jenom Vodafone je nej. Všem špatným, nekvalitním a lokálním to funguje, jenom skvělému Vodafonu ne. Tomu se říká:
a) lhát si do vlastní kapsy nebo
b) holit zákazníky a kašlat na ně
Slušný.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nechci zbytečně prudit, ale třeba taková "příšerná" LepšíTV, kterou (jak jsem se tady dozvěděl) by někteří nechtěli ani zadarmo, funguje snad úplně na všem, kdykoliv, kdekoliv a naprosto bez problémů. Nikde jsem nenarazil na nějaké stížnosti, které by řešily její nefunkčnost na kterémkoliv zařízení.

Okamžité a jednoduché řešení, žádná smlouva. Zaplatíš (třeba kartou)199 Kč, přihlásíš se (jen jednou!!!) a do minuty koukáš. Když vynecháš platbu, nic se neděje, automaticky tě odpojí. Do pár minut tě znovu připojí po další platbě, třeba až za půl roku. Ideální řešení např. při sezónním sledování na chatě. Dostaneš až133 programů, u vybraných je 30 dnů zpětného shlédnutí a třeba u ČTéček až 100 dnů. Nikdy se mi nestalo, že by to psalo jakékoliv chybové hlášení, vše reaguje jak má. Má to klasické, přehledné EPG. Po skončení pořadu to automaticky skočí na ten následující  (volba v nastavení), takže se nestane, že bych se musel pracně a složitě někam proklikávat, abych viděl konec. Jako snad jedinou nevýhodu vidím v tom, že LepšíTV některé programy na rozdíl od VTV prostě nenabízí...

A ještě poznámka: NE, tohle není reklama a ani nejsem placeným agentem Lepší TV, pokud to někoho náhodou napadlo. Jenom porovnávám jejich nabídku s nabídkou Vodafonu a bohužel mi vychází, že co se týče kvality této služby, je na tom LepšíTV o poznání lépe...

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, zajdee napsal:

Hlaseni o technicke chybe tam bylo uz pred tremi tydny, kdy jsem to zkousel naposled (tesne pred prevodem od UPC k VF). Nejspis dlouhodobe nereseny problem. 🤔

U mě to taky hází tuhle chybu. Mělo to přitom proběhnout nejdéle cca za tři dny. Psali mi mailem termín 22.-28.1.2022 a že mě o konkrétním termínu informují SMSkou. Asi mi tu SMS zašlou až v ten den nebo se ohledně toho něco někde po**lalo, nevím. Hlavně, že jde net 🙂

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...