Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

Musíte, pokud nesplňujete nějakou ze zákonných výjimek. Ale buď tedy platí, že sledujete legálně (platíte koncesionářský poplatek) nebo sledujete nelegálně (neplatíte koncesionářský poplatek). A ještě odvádíme poplatek do Státního fondu na podporu kinematografie (resp. ho za nás odvádí poskytovatel televize a tuzemské televizní stanice). 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Medvěd No, vlastně ano, vybírá ho od svých zákazníků, viz "Poplatek z převzatého televizního vysílání" na faktuře. Pak ho komerční české televize platí také, a to nějaká myslím 2 % z ročního příjmu z reklam. A jestli je i součástí koncesionářského poplatku, pak jde platba za abonenta prakticky (nepřímo) několikrát. Asi stejná věc, jako u odvodů autorských poplatků ze záznamových médií. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak to bude. On ten dotaz vyzněl jako reakce na to, že když platím poplatek kabelovce, která potom platí tento odvod ČT, tak tím, že platím ČT jako koncesionář dochází ke dvojí platbě za veřejnoprávní média (do kterých se nesmyslně započítává i ryze komerční ČT sport v podobě v jaké dnes existuje). Vem to čert, kdyby všechno stálo 130 měsíčně :-)
2Tube: já si tím nejsem moc jist, ale mám pocit, že ČT víceméně hospodaří z dotací ze státního rozpočtu, a podstatná část z poplatků vybraných od koncesionářů jde na tu podporu. Jak je to u komerčních stanic netuším.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník OndrejB

Fuuu, člověk by řekl, že to nemůže být horší než HorizonGo a ono přece!

 

Hlavně mi vadí:

* chybějící podpora přehrávání na pozadí (PiP) na Androidu

* chybějící AndroidTV aplikace (bodejť by ne, je potřeba pronajímat zařízení za téměř 1000 ročně)

* i když mám v appce nastavenou výchozí stopu s češtinou, pořád se spouští angličtina

* přijde mi, že to žere víc dat než HGo

 

Ale najdou se i plusy - narozdíl od HGo se aplikace načte napoprvé, EPG funguje spolehlivě a spojení z ničeho nic nepadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chybějící aplikace pro Android TV asi nebude primárně kvůli tomu, aby VF pronajímal zařízení, ale spíš z důvodu, že nejsou jenom televizory se systémem Android TV, ale i spousta dalších a možná i rozšířenějších systémů - Tizen OS (Samsung), WebOS (LG), My Home Screen (Panasonic), Saphi (Philips), Vidaa (Hisense) atd. Takže na všechny tyto systémy by VF musel mít aplikaci, aby to mělo nějaký smysl. Tady je spíš problém u výrobců samotných televizorů, jenž si každý hraje na svém písečku místo toho, aby se shodli na jednom operačním systému.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...