Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

V účtu Vodafone mám uvedené staré a již několik let nepoužívané "Kontaktní telefonní číslo". Když chci toto číslo změnit, tak na webu v účtu vyplním nové telefonní číslo a pak se dočtu, že ověřovací kód byl poslán... - ano, správně, na staré telefonní číslo. Toto prostě nevymyslí nikdo jiný, než VF :D :D :D
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, to je velice trvanlivý údaj. Smlouvu s UPC v práci zařizoval kolega, který u nás už řadu let není. Před časem na číslo, co zbylo po něm, začala chodit informace o vystaveném vyúčtování. Tak jsem požádal, aby to tam už nechodilo, že to stejně stávající uživatel toho čísla nebude platit 🙂 No a teď taková tipovací soutěž - na jaké číslo přišla informace o převedení z exUPC do VF? Pozorný čtenář již jistě tuší... 😀

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jabadabadooo

Tak přidám první pozitivum, první dobrý nápad oproti Horizonu (zvykli jsme si na Horizon, takže byl nej...)

U VTV je při přehrávání libovolné stanice vpravo nahoře tlačítko/ikona "kanály", která tě hodí na to "nepovedené EPG", kterým se otevře nabídka kanálů, aniž by tě to úplně shodilo. Na pozadí pořád běží poslední sledovaná stanice. Kosmetická úprava, ale Horizon to neměl.

před 10 minutami, CableG napsal:

 No a teď taková tipovací soutěž - na jaké číslo přišla informace o převedení z exUPC do VF? Pozorný čtenář již jistě tuší... 😀

No nekecej, že jeho manželce! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče
před 12 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

V účtu Vodafone mám uvedené staré a již několik let nepoužívané "Kontaktní telefonní číslo". Když chci toto číslo změnit, tak na webu v účtu vyplním nové telefonní číslo a pak se dočtu, že ověřovací kód byl poslán... - ano, správně, na staré telefonní číslo. Toto prostě nevymyslí nikdo jiný, než VF 😄 😄 😄

Hezké ráno, kontaktní číslo v tomto případě můžeme upravit na lince 800770077, v prodejnách nebo nám pošlete požadavek přes https://tam.je/forum.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zase potřeboval ukončit měsíční promo HBO, tak jsem spustil samoobsluhu, kde se mi to nepodařilo ani po stopadesáte (házelo to nějaké číslo chyby xxxxxxxxxxxxxxxxxxx).

Tak asi po půl hodině jsem byl konečně spojen s operátorem, který mi vysvětlil, že pokud mám těch služeb hodně, tak to samoobsluha nedokáže změnit.

Proč fakt nemůže něco fungovat, jak má...

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ahoso_vidaho

Tak fajn, po přechodu počkám na funkční VodafoneTV na MacOSX - prý bude letos. 

 

Jak je to ale s dalšími funkcemi?  Kdy bude umět iOS aplikace PiP a AirPlay mirroring? Obraz umí aplikace poslat jen do stb a ne přes Airplay do AppleTV..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...