Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

Jedna věc je očekávání a druhá věc je, co operátor poskytuje. Já u Skylinku také mohu očekávat cokoliv, ale jelikož je to primárně SAT operátor, tak to prostě beru jako fakt a nějaké netové služby typu Skylink live mám čistě jako bonus (ostatně dřív tyto služby ani nebyly). Totéž u VF (exUPC), kde mám lineární TV přes 20 let, přičemž nějaké Horizony nebo co to teď je, jsou jenom bonus navíc (a ani za ně nijak nepřiplácím).

O2 má akorát ty sporty, díky kterým část diváků ztratila soudnost a nevidí, co to je za tragédii. Stahuju něco z netu a TV je v ten okamžik nepoužitelná (podotýkám, že připojení i TV je oboje od O2). Operátor, co není schopen ani nastavit prioritu provozu. Další křivárny se změnou nabídek (přesun programů) a soustavným zdražováním a vymýšlením poplatků za co se dá, ani nemluvě. Naštěstí už v rodině od tohoto křivého poskytovatele takřka všichni prchli a zůstal jenom jeden (čumí na sporty), ale brzo mu to taky rozmluvím :D
Pro všechny potenciální zájemce o O2 vřele doporučuji počteníčko na FB: https://www.facebook.com/o2cz/community/?ref=page_internal
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem taky ztratil soudnost, ale 2 roky si platím O2 balíček sport (internet od UPC/Vodafone+aplikace na Android TV) a jsem naprosto spokojen. Nejen, že jsem za celou dobu neměl jediný výpadek, ale navíc mi subjektivně přijde kvalita obrazu (ELH+PL) výrazně lepší, než od ČT.

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

Od března zmizí možnost přetáčet reklamy u Novy a Primy, resp. bude to za nějaký další příplatek, takže pak to nadšení pro netovou TV poněkud zvadne. Taky je dobré zmínit, že spousta netové TV se odehrává ve stylu "dáme vám k SAT nebo kabel službě i tu netovou TV", takže takto se i uměle zvyšuje počet diváků. Samostatnou kapitolou je pak O2, kde v rámci marketingu o své dokonalosti berou každé jedno připojené zařízení jako jednoho unikátního diváka a chvástají se pak půl miliónovými čísly (ale nedejbože, aby byl fotbal, kde ty jejich zvonkodráty padají jak Němci do krytu 😄 ).

A v lineárním vysílání (o tom je tu řeč, že) můžeš snad reklamy přetáčet? No a na zpětném přehrání to asi potká všechny operátory, nebo se mýlím? Vycházím z toho, že to asi nebude tah operátorů, ale těch konkrétních televizí.

Jinak, už jsem se ptal jednou, ale zopakuji otázku, protože mě to zajímá: Tebe Adolfe někdo platí nebo pomlouvání O2 je z vlastní píle? 😃

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

U "linearniho" vysilani, sledovaneho pres timeshift (proto ty uvozovky), ktery dela primo TV, tj. lokalne nahrava na pripojeny HDD, si muzu reklamy preskakovat dle libosti.
A nejak nevim o technickem principu, kterym by mi tohle dokazali od brezna znemoznit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem znovu psal na FB ohledně toho jiného připojení než HDMI a ejhle, odpověď 5 minut stará:

Vodafone CZ

Pěkný den, Josefe,

nepodporujeme pouze propojení VGA, ale ostatní způsoby připojení jsou bez potíží (HDMI, DVI, DP, USB-C...). Veronika

Rád bych se mýlil, ale mám pocit, že levá neví, co dělá pravá

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...