Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

Buď rád, že ti to vůbec funguje, je spousta lidí, kteří se můžou dívat jen na černou obrazovku s chybovou hláškou.

Mně už bohužel polibek smrti (SMS že mě brzo převedou) přišel taky. Mám taky dva monitory, hlavní pracovní na DP a druhý, na kterém si v případě potřeby pouštím TV, je na HDMI. Takže zřejmě sbohem TV v PC, sbohem Chromecast, sbohem... no asi spíš sbohem Vodafone. Problém dlouho byl u manželky, která si zvykla na CA modul a žádný box nechtěla. Teď ale u známých viděla, jak vypadá nějaké SledováníTV nebo LepšíTV, a už je jí jasné, že problém zrušit kabelovku (a s ní i internet, protože můžu mít lepší - symetrický gigabit od místního providera) vůbec nemusí být problémem. Potěšil mě @Ondra - Vodafone že se to "snad" a "časem" zlepší. Prý do roka. No, je možné, že se po roce budeme zajímat o to, jak a zda vůbec se to zlepšilo, ale to jen v případě, že u nového poskytovatele nebudeme spokojeni.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ marena S tím nadšením pro nějakou OTT službu bych byl opatrnější, protože dokud to funguje, tak OK, ale jak začnou problémy, tak je z toho horký brambor, který si přehazují ISP a poskytovatel OTT a zákazník má smůlu. OTT se dá brát jako doplněk nebo někam na cesty, ale udělat z toho hlavní zdroj signálu doma, to bych tedy odvahu neměl. A už vůbec ne v situaci, kdy má člověk k dispozici DVB-C, což je vůči jakékoliv netové TV naprostý držák.
Jinak u toho symetrického Gbps bych si v první řadě ověřil, jakou konektivitu má ISP dál. Ono je hezké, že mu to běhá Gbps, ale klidně se může stát (a běžně stává), že ta rychlost začíná a končí v jeho síti a směrem ven se to pak radikálně smrskne.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Ondra - Vodafone napsal:

chápu vaše připomínky, Horizon TV má proti Vodafone TV několik let vývoje náskok, to je pravda, takže obsahuje i některé funkce a vychytávky, které Vodafone TV zatím neumí.

Já naopak zase nechápu, proč Vodafone úplně nesmyslně a nekompromisně odstřihl zákazníky od funkční služby HORIZON a nahradil jí svým nedodělaným "výplodem" se spoustou chyb a problémů.  Jakoby nemohli fungující Horizon alespoň prozatím ponechat,  než spáchají něco, co by se alespoň trochu blížilo standardu a kvalitě ostatních webových televizí.  Je jasné, že UPC mělo ve vývoji náskok, o tom asi nikdo nepochybuje.  O to víc mě proto zaráží politika Vodafone, když dobře fungující službu vymění za nefunkční a ještě se při tom hrdě bijí do prsou. Tím si teda moc respektu (a zřejmě i zákazníků) nezískají...  

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, RichardHorcic napsal:

Já naopak zase nechápu, proč Vodafone úplně nesmyslně a nekompromisně odstřihl zákazníky od funkční služby HORIZON a nahradil jí svým nedodělaným "výplodem" se spoustou chyb a problémů.  Jakoby nemohli fungující Horizon alespoň prozatím ponechat,  než spáchají něco, co by se alespoň trochu blížilo standardu a kvalitě ostatních webových televizí.  Je jasné, že UPC mělo ve vývoji náskok, o tom asi nikdo nepochybuje.  O to víc mě proto zaráží politika Vodafone, když dobře fungující službu vymění za nefunkční a ještě se při tom hrdě bijí do prsou. Tím si teda moc respektu (a zřejmě i zákazníků) nezískají...  

Protože si Horizon nekoupili. Je to smutnej příběh.

Jenže to není jen televize. Teď třeba Vodafone (ano, ten velký Vodafone) řeší, jak si převezme modem, který mi omylem zaslali. Snad jim moje informace o tom, že i v Praze jezdí různé přepravní služby s celorepublikovou působností, které nabízí vyzvednutí balíku, nějak pomůže.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

To je jako koupit třeba aerolinku bez letadel a začít s vývojem vlastního éra.

Já tedy neznám aerolinku, která by vyvíjela a vyráběla vlastní letadla. A neznám výrobce dopravních letadel, kteří by zároveň provozovali vlastní aerolinky.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, marena napsal:

Buď rád, že ti to vůbec funguje, je spousta lidí, kteří se můžou dívat jen na černou obrazovku s chybovou hláškou.

Mně už bohužel polibek smrti (SMS že mě brzo převedou) přišel taky. Mám taky dva monitory, hlavní pracovní na DP a druhý, na kterém si v případě potřeby pouštím TV, je na HDMI. Takže zřejmě sbohem TV v PC, sbohem Chromecast, sbohem... no asi spíš sbohem Vodafone. Problém dlouho byl u manželky, která si zvykla na CA modul a žádný box nechtěla. Teď ale u známých viděla, jak vypadá nějaké SledováníTV nebo LepšíTV, a už je jí jasné, že problém zrušit kabelovku (a s ní i internet, protože můžu mít lepší - symetrický gigabit od místního providera) vůbec nemusí být problémem. Potěšil mě @Ondra - Vodafone že se to "snad" a "časem" zlepší. Prý do roka. No, je možné, že se po roce budeme zajímat o to, jak a zda vůbec se to zlepšilo, ale to jen v případě, že u nového poskytovatele nebudeme spokojeni.

 

SledováníTV velmi doporučím. Rodiče na vesnici řešili zda mít buď mizerný DVB-T anebo DVB-S, platit si různé Skylinky a tak. No, internet mají od místního Wifi providera (50/5), nic jiného tam není. Jen tak ze srandy jsem zkusil zprovoznit SledováníTV.net a k tomu jsem jim hodil Netflix a oni si platí HBO a satelit i DVB-T do týdne zrušen a nechtějí nic jiného. Už tak jedou 2 roky a super spokojenost. I ten jejich vesnický internet utáhne 4k v hlavní televizi a FullHD v ložnici, takže v pohodě. A stará televize se za pár Kč upgradovala pomocí Xiaomi TV Stick na chytrou.

 

A místo sračkokanálů s reklamou sjíždí Netflix 🙂

 

Ale zpět k Vodafone - namísto vývoje vlastní streamované televize by bylo lepší se lokálně s někým spojit, třeba to SledováníTV je fajn. Možností je hodně.

Upraveno uživatelem Vulva
  • Souhlasím 1
  • Děkuji 1
  • Kabel 1000 Mb/s Profi
  • Premium 5G
  • Klasik
  • Vodafone Station 3.1
  • localhost
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...