Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

Návštěvník Damo

Vážení, byl jsem jako zákazník UPC převeden z Horizon TV na Vodafone TV.  Tuhle aplikaci a službu snad nemyslíte vážně, to se s Horizon nedá vůbec srovnat.
1. Web nemá všechny funkce jako android apk, takže se prakticky nedá dobře ovládat a využívat, jen vybírat programy.
2. Neustále se to přes web seká, pořád vidím načítací loader, tohle se mi s Horizon nestalo
3. Pokud chci využít všechny fce, tak jsem se rozhodl využít android apk Vodadone TV přes bluestack, no nerozjel jsem, prý mám nezabezpečené zařízení
4. Rozjel jsem aplikaci na noxu, tam už žádné potíže se zabezpečním nemám, ale samozřejmě opět aplikace pro uživatele PC postrádá šoupátko hlasitosti a má to lehce zpožděný zvuk, sice to už neloaduje, ale s tím zvukem je to nekoukatelné, asi tím emulátorem.
5. Loga TV jsou jen bílá, takže abych našel správnou TV musí je číst, když byla barevná tak je šlo lépe hned poznat, ale tohle už je detail

Nevím co s tím, a rozhoduji se že ukončím smlouvu. 😞
Pokud máte nějaký návod, jak to rozjet na PC (Win), se všemi fcemi, tak sem s tím.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Přechod na Vodafone TV
před 23 hodinami, Ondra - Vodafone napsal:

Technik nejsem, ale rád k tomu informace dám. U webového prohlížeče zatím vlastní řazení nechystáme. V delším časovém horizontu počítáme s novou verzí webového přehrávače, který se bude vzhledově více podobat například prostředí set-top boxu, takže pak se dají čekat i nové funkce. Na rovinu ale musím říct, že toto není záležitost nejbližších týdnů/ měsíců. Aktuálně pracujeme na jiných novinkách a vylepšeních, které přijdou na řadu dříve.

Ondra to tady napsal jasně.  Takže žádný návod jak zprovoznit všechny funkce zatím nečekej... Ostatně ty neznáš tu kouzelnou formuli "výhledově"? 🤥

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@retron Díky za upřesnění. Informace na webu VTV prohlížeče jsem už připomínkoval, i tam je ale napsáno, že podporovaný je systém Windows. Chybně to tam tedy není, jen by to mohlo být jasněji, to souhlasím.

Pokud máte potíže s Vodafone TV nebo jejím zobrazením, určitě nám dejte vědět na 800777731 nebo napište přes https://tam.je/forum a zjistíme příčinu.

 

@Damo Hezké odpoledne, 

chápu vaše připomínky, Horizon TV má proti Vodafone TV několik let vývoje náskok, to je pravda, takže obsahuje i některé funkce a vychytávky, které Vodafone TV zatím neumí. Na druhou stranu Vodafone TV už teď má i nějaké funkce navíc a věřím, že tento rok přidáme i alespoň část těch, které mohou někteří uživatelé postrádat.

1) Webový prohlížeč není kopie aplikace, proto může mít rozdílný vzhled nebo funkce. V nejbližší době se výrazné změny nedočkáme, soustředíme se teď na jiné novinky. Ale časem určitě dojde i na novou verzi webového přehrávače.

2) Příčinou by mohly být vyšší nároky na připojení, podívejte se prosím na tipy na odstranění potíží na https://www.vodafone.cz/pece/reseni-technickych-problemu/potize-vodafonetv/reseni-potizi-televize-prohlizec/.

3 - 5) Aplikace Vodafone TV je určena pouze pro mobilní telefon nebo tablet, takže pokud ji budete chtít spustit na jiném zařízení, nemůžeme vám zaručit, že to bude fungovat.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondro v nějakém příspěvků píšete, že časem bude nová Vodafone TV v prohlížeči.  To taky pojede jen přes HDMI? Předem děkuji za odpověď.  Vzhledem k tomu nesmyslnému a nelogickému rozhodnutí jak to máte vymyšlený nyní uvažuji o obchodu, ale nechci se unáhlit, proto bych rád věděl jak to bude.

  • Basic 250 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Modem
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím, jsem v této republice jediný, který má k PC zapojené dva monitory, jeden pomocí DisplayPortu a druhý pomocí HDMI?

Oba jsou digitální, oba mají HDCP, ale nejsem schopný na FB z VF vydyndat, jestli to po převedení pod VF bude nebo nebude fungovat.

Pod UPC to normálně funguje. Nemluvím o VGA ani DVI, ale opravdu o dvou digitálních výstupech DP a HDMI.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...