Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

Tak pozor - nový poznatek. Jelikož mám přes DP připojený monitor a současně z grafické karty ještě výstup HDMI propojený s televizorem (a ve Win nastavené duplikování zobrazování), tak v momentě, kdy zapnu televizor, tak se obraz rozjede na obou zařízeních, tj. jak na monitoru, tak v televizoru. Jak televizor vypnu, tak obraz zmizí i na monitoru a opět ta hláška viz výše. Jenom pro úplnost, tak ve Win mám monitor nastavený jako Obrazovka 1 (Displej 1) a televizor jako Obrazovka 2 (Displej 2). Asi budu muset mít puštěné oboje současně a na televizor případně hodit deku :D
  • Haha 1
  • Smutný 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, když televizor úplně odpojím od PC nebo ve Win nastavím zobrazení pouze na Obrazovce 1 (Displeji 1), tak to funguje. Ovšem takovou pakárnu určitě dělat nebudu, protože na televizoru občas sleduji filmy z PC. A jelikož ve Skylink live to fachá jak má, tak budu používat ten a nikoliv Vodafone TV (aspoň do doby, než to VF dá do pořádku).
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem čerstvě zmigrovaný a to co Vodafone předvádí je jedním slovem KATASTROFA!

Byl jsem ubezpečen 3x na infolince, že přechod oddálí, prásk najednou v 8:00 SMS, že mě převádějí, okamžitě jsem tam volal, s tím že přechod zastaví a ještě ten den se někdo ozve... dodnes se nikdo neozval! V můj Vodafone vidím jen internet, do TV nastavení se nedostanu.

Přestal fungovat Horizon GO, ve Vodafone TV pro iOS nefunguje airplay, VTV v safari nefunguje na jakémkoliv MacOS zařízení, nikoliv jen na MacBooku jak uvádíte v technických specifikacích!

Na iPhonu nepoužitelné, takže jediné zařízení na kterém to jakžtakž funguje je iPad. Takže si platím plnou programovou nabídku a můžu se dívat leda tak živě anebo na iPadu - to je rok 2022! Vzpamatujte se tam a okamžitě vydejte aplikace, která podporuje minimálně Chromecast/AirPlay!

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@retron Hezký večer, pokud vám kolegové slíbili, že přechod do systémů Vodafonu oddálí, tak se musím omluvit, že vám neřekli správnou informaci. Všechny zákazníky převedeme do systémů Vodafonu nejpozději do začátku léta, takže tam už moc času nezbývá. Proto už ani není možné převod oddálit.

Co se týká podpory MacOS - toto jasně uvádíme na této stránce v části o minimálních parametrech.

Podporu MacOS i podporu Chromecastu chceme do aplikace (webTV) přidat letos.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Je smutné, co Vodafone udělal s exUPC. 

Přidat podporu letos Chromecast letos?!?! Věděli jste dva roky, že budete migrovat aplikaci a nepřidáte tak zásadní funkci. Opravdu k pláči. 

Upraveno uživatelem David R.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondra: Také přeji hezký večer, ano kolegové mi toto slíbili, požadavek je uveden v systému, telefonický hovor nahrán. Každý týden s Horizon GO a bez Vodafone TV by byl dobrý a do konce léta potažmo než vyjdete s použitelnou aplikací vynikající. Požadavek na zpětný hovor již čtvrtý den bez odezvy. V můj Vodafone nemám všechny služby. Televize nefunkční. Ne(podporu) MacOS si opravte i přímo na webu vodafone TV viz. screenshot, kde uvádíte, že není podporován MacBook a zároveň uvádíte podporu Safari.

Nezlobte se na mě, ale termín "letos" není závazný termín, ale výsměch zákazníkům bývalého UPC, kde služby fungovaly.

Screenshot 2022-01-13 at 19.55.50.png

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...