Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

Tak ono to klasické TV vysílání snad už brzo umře. I můj 70+ táta se naučil používat SledovaniTV aplikaci v televizi, přehraje si kdy co potřebuje i zpětně, a většinou navíc kouká jen na streamované HBO GO a Netflix :) Na to aby čekal, až něco poběží v té klasické TV a s reklamou, na to už nemá čas ani jako důchodce... DVB-C je prehistorie televize.

  • Kabel 1000 Mb/s Profi
  • Premium 5G
  • Klasik
  • Vodafone Station 3.1
  • localhost
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 1 hodinou, quadra2030 napsal:

P.S. Nemecká precíznosť už zďaleka nie to, čo bývalo.. za 15 rokov to vidím veľmi dobre vo všetkých oblastiach v DE.

Jestli to nebude tim, ze Nemcu tam uz zase tolik nepracuje... a ti ruzni Turci apod. jsou s tou preciznosti na štíru... 😉 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Adolf.Shitler Naopak, oni potřebovali, kromě té optiky, také služby televize, internet a pevná linka na své infrastruktuře, aby nemusel platit jiným. Budoucnost je konsolidování (konvergence) služeb a operátor musí mít všechna řešení*. Vždy přijde někdo, kdo je malý, progresivní a rozhýbe i ty zkostnatělé nabobtnané korporáty. Většinou to pak skončí tak, že ty malé, dravé někdo koupí a postupně se z nich stane také zkostnatělý moloch.

 

* Stejně jako to bylo u antivirových společností, kdy k jednomu skvělému produktu nalepili další ne až tak super produkt, aby měli All-in-One řešení, které degradovalo ten původně skvělý produkt.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ Vulva Od března nepůjdou u netové TV přetáčet reklamy na Primě a Nově, takže tím padne jedna z mála výhod, které netová TV má. Nevýhody ovšem zůstávají, např. nemožnost pořízení vlastních nahrávek, limitovaný čas pro zpětné sledování (obvykle týden, za příplatek možná víc), absence HbbTV. Netová TV má sice masivní marketing, ale v reálu to zase taková pecka rozhodně není, resp. je to dobrá věc jako doplněk lineárního vysílání, ale mít to jako hlavní zdroj signálu, to ani omylem.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu OT, ale ještě na začátku prosince mi říkali, že po přechodu k nim budu moci i nadále platit kartou. Dnes jsem volal a že prý jim to nepovolili a platba kartou za služby po  UPC není a nebude možná, platba kartou je omezena pouze pro mobilní služby.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stefo

Prave mi prislo ze me zmigrovali z UPC na Vodafone. 

HorizonGO nebyla zadna slava, ale alespon to fungovalo. Ted mi nejde streaming pres web na AppleTV ani na Chrome, nefunguje mi TV ani na laptopu, a asi radej vymenim poskytovatela sluzeb nez Mac za Win PC. 

 

Moc dekuji za skvele sluzby!

0 out of 5*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@stefo Hezký večer,

můžu potvrdit, že webovou Vodafone TV připravujeme i pro MacOS a podporu letos spustíme. Zatím ještě nemůžu slíbit přesný termín, ale věřím, že by to mohlo být v první půlce roku.

Podporu pro Chromecast do aplikace připravujeme (letos), později pak i pro Apple TV. Aktuálně podporované platformy najdete v Centru péče.


@vpa Hezký večer, 

v tuto chvíli je možné platit kartou jen v případě, že ve Vyúčtování je alespoň jedno mobilní číslo. Na změně pracujeme, takže to není trvalý stav a platba kartou bude možná i za ostatní služby. Aktuální možnosti placení kartou najdete vždy v Centru péče

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vodafone TV přes prohlížeč je obrovská tragédie. Budete s tím něco dělat? Jde to jen přes HDMI. HBO, NETFLIX, O2TV, Lepší TV, všechno jde. Proč ne Vodafone. Na TV a mobilu jsem celkem spokojený. Jestli to na počítači nezačne fungovat tak odejdou. 

  • Basic
  • -
  • Základní
  • -
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...