Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

Ano, problém je v tom, že to chce blokovat, souhlasím. Jsem dokonce i ochoten respektovat blokování VGA připojení, i když představa, že někdo přes VGA loupí třeba.., no doplňte si sami co byste rádi ukradli (to si o vás předsudečně nemyslím já, ale VF), ale budiž. Deviantní je to, že VF nedá jasně pravidla co tedy funguje, které připojení monitoru/monitorů a v jaké kombinaci vstupů monitorů je použitelné a které ne tak, aby to bylo obecně interpretovatelné a zákazník dopředu měl informace, podle kterých se rozhodne komu bude platit a komu je třeba se vyhnout. Nebo mít připravené jiné řešení, pokud nevadí souběh více plateb za TV.  
 

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná si to neuvědomují, ale je to fakt problém. Celou dobu jsem spokojeně přežíval se dvěma Kaony (jeden převážně jako radio tuner, druhý jako občasné řešení), k tomu dvě karty. Na tabletu Horizon Go, přes AirPlay do TV a měl jsem 7 dní zpět u většiny programů.

Teď - jeden Kaon začal po modernizaci sítě kostičkovat (možná je modernizovaný signál trochu slabší, třeba bych mohl laborovat - mám pocit, že mám ve sklepě útlumový článek, ale když jsem do televize strčil kartu, tak normálně hraje, tak jsem prostě jen vyhodil Kaon). Po migraci k Vodafone jsem přišel o Horizon Go a tedy sice mám zpětné zhlédnutí, ale jen v tabletu, AirPlay není. Na počítači si VTV nepustím vůbec, protože macOS není podporovaný. Pokus vyměnit ten Kaon (on už byl fakt na odstřel, imho problém se zdrojem, občas měl problém vůbec naběhnout) za VTV box trvá už měsíc a dva dny, zatím já mám Kaon a Vodafone mě na háku.

 

Člověk aby měl andělskou trpělivost.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebo je to ústupek / smluvní závazek s nějakým provozovatelem kanálů. Proč třeba u nějakého kanálu na Vodafone TV není zpětné shlédnutí? Že by to bylo tím, že to nedovolí provozovatel nebo za to chce, neúměrně ke sledovanosti, velké peníze? A proč některé věci na Horizonu mohli fungovat a u Vodafone Tv ne? Že by to bylo tím, že Vodafone musel pro svou platformu se všemi vyjednávat nové smlouvy a podmínky, jelikož platforma Horizon nebyla součástí prodeje a je stále v majetku LGI? Nebo je Vodafone v bezpečnostní politice mnohem více paranoidní? Řídí Vodafone Ilumináti či jsou tajnou podsložkou Ku Klux Klanu?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...