Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

Ukolem bota NENI umet vyresit nebo poradit se vsim moznym.

Ukolem bota je pomoct vyresit nejcastejsi a/nebo nejbanalnejsi pripady... ktere zaprve zahlcuji fronty na callcentru a zadruhe otravuji operatory monotonnimi operacemi ala "vypnete a zase zapnete modem a novy tarif vam nabehne sam" nebo "vyuctovani najdete v samoobsluze na webu" a oni pak nemaji cas a hlavne psychickou silu na reseni skutecnych a slozitejsich problemu.

 

@Medvěd For je v tom, ze opravit problemy VTV musi tym programatoru, zatimco o trenovani intentu v botovi se stara uplne jiny typ lidi.
System dělby prace pouzivame jako zivocisny druh uz nekdy od dob prvobytně pospolné společnosti, jestli si to dobre pamatuju ze skoly 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by se líbilo kdyby ten robot fungoval jako u Sazky, kam jsem psal před dvěma týdny, robot se mě zeptal co potřebuji, stačilo jen napsat "zrušit účet " , robot mě odpověděl že tohle neumí vyřešit a přepojí mě na někoho chytřejšího a za pár okamžiků už jsem si psal s živým operátorem se kterým jsem problém vyřešil během 10ti minut.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Evzen: I na to mám řešení - nezaměstnávat ty, co řeší pitominy a nabrat ty, kteří vyřeší problém uživatelů placené služby, ty dělbo práce. 
btw: nepřeceňuješ význam a schopnosti operátorů callcentra Vodafonu? Dle mě jsou to jen mluviči a přepojovači, ale že by ta teta, se kterou občas musím mluvit a která mně oznámí, že nic nemůže, protože je na HO, řešila skutečný a složitý problém? Búhehe, slovy klasika.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na tu Vodafone TV v prohlížeči nemám nervy. Už mě to nejde ani přihlásit.  Jelikož jsem s Vodafone TV v televizi, mobilu, celkem spokojený, rozhodl jsem se ze si ji ponechám, jen jsem si před chvilkou objednal k tomu Lepší TV abych měl co sledovat na počítači. Po objednání a zaplacení přes kartu okamžitě na počítači funguje. Ze zkušeností co mám na počítači funguje O2, Lepší TV, NETFLIX, HBO GO jen prostě Vodafone TV ne.

  • Basic
  • -
  • Základní
  • -
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

@Medvěd Holt bude potreba, abys sel do VF na pohovor a ukazal jim tam vsem, jak se to ma delat 👍

Osobne jsem zadny realny hovor z callcentra VF neslysel, takze nemuzu soudit. Ale od jinych operatoru ano... nebo z pojistoven, dodavatelu energii... a ano, operatori skutecne dokazou vyresit leccos. Ovsem samozrejme to vyzaduje, aby volajici nebyl kok*t, co si chce jen na nekom vybit frustraci, ale opravdu mel zajem vec vyresit (a v tomto je kamen urazu velkeho poctu telefonatu). Popr. aby to nebyl mamlas, ktery si treba mysli, ze operator dokaze vyresit spatne naprogramovanou aplikaci... nebo ze snad dokaze jeste behem hovoru najmout novyho programatora, kterej tu chybu do pul hodiny opravi, ze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Evzen: Hele, na pohovor tam nepůjdu, budou to muset zvládnout beze mne. Mě nějak korporáty, firemní hymny a radostné teambuildingy fakt nelákají, takže bych tam nakonec přínosem stejně nejspíš nebyl. Já jenom jako jejich zákazník očekávám, že věci budou fungovat alespoň tak, jak už jednou fungovaly a jak fungují konkurenci. V tomto vlákně jde konkrétně o Vodafone TV v prohlížeči a tak zde hledám info a zkušenosti ostatních. Tak poraď k věci, Evzene...

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

No ale ja ocekavam totez a situace mi vadi uplne stejne jako tobe. Takze nejak nevim, co ode me cekas za spasu...
Ja ovsem mam praktickou zkusenost s ruznymi typy korporatu (coz nerika vubec nic o tom, jestli se mi tam libilo nebo me to nejak lakalo), tak proste vim, jaka je realita vsednich dni... na rozdil od tech, co si naivne mysli, ze nadnarodni firmy funguji stejne jako nejaka firmicka taty se synem od nich z vesnice... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá tedy, v tom případě nemá cenu dělat vůbec nic protože to takhle prostě je. Jenom se to musí rozšířit mezi naivy, co by chtěli aby auto jezdilo, letadlo létalo, televize fungovala atd., atd,. I ta diskuze nad nedostatky je v tomto vidění věcí zbytečná. OK.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 12. 2021 v 17:51, Ladik napsal:

Já na tu Vodafone TV v prohlížeči nemám nervy. Už mě to nejde ani přihlásit.  Jelikož jsem s Vodafone TV v televizi, mobilu, celkem spokojený, rozhodl jsem se ze si ji ponechám, jen jsem si před chvilkou objednal k tomu Lepší TV abych měl co sledovat na počítači. Po objednání a zaplacení přes kartu okamžitě na počítači funguje.

Máš recht, udělal jsem úplně to samý. Lepší TV na PC funguje bezproblémově a za 199 Kč měsíčně máš prakticky stejnou službu a bez nervů, jako u nevydařené VTV. Dokonce je tam u několika programů možnost zpětného shlédnutí až 100 dní 👍 Některé programy tam proti VTV sice chybí, ale než si ničit nervy, tak je rád oželím.... 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...