Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

Něco se jim tam muselo pokazit, protože v posledních dvou nebo třech dnech, si na  chybu WA251 i na Facebooku stěžovalo celkem dost lidí.

Asi tu webovou aplikaci nějak aktualizovali protože jsem si všiml že je opravený problém se zpětným přehráváním u právě vysílaného pořadu.

Taky jsem si stěžoval že když mám PC přes HDMI připojeny do monitoru se vstupem HDMI/DVI , tak to háže chybu WT1807 a teď se mi to chová přesně naopak, na tomhle vstupu to funguje a na druhém vstupu s označením pouze HDMI to zase nefunguje 😄

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tolik, jako když ti dají v obchodě jako bonus k zakoupenému zboží "skvělou" knihu která nejde otevřít, a pak tě bombardují esemeskama, jestli už si jí četl a jak se ti líbila... 😐

Mimochodem, na centru péče jsem se snažil získat odpověď přes toho jejich TOBiho a ....... no posuďte sami. To si fakt dělají pr....l  👎 

Robot.jpg

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chybu WT251 robot bohužel nezná, jak už tady bylo uvedeno je potřeba smazat cookies a dočasné soubory v cache v prohlížeči u stránky Vodafone TV, já s touhle chybu problém nemám, Windows 10 a prohlížeč Opera, kdyžtak prostě zkus jiný prohlížeč.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 9 hodinami, RichardHorcic napsal:

jsem se snažil získat odpověď přes toho jejich TOBiho

Dneska uz by jeden cekal, ze lidi vedi, jak komunikovat s roboty... Na cizince, ktery rozumi cesky jen zakladnim slovnim spojenim a klicovym slovum, taky nebudes hrnout kvetnatou mluvu jako od Vancury, nebo souveti na celou stranku knizky jako od Hrabala.

Na chatboty musis jit holyma vetama a bez irelevantnich zbytecnosti jako "hele robote".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, tomus napsal:

Chybu WT251 robot bohužel nezná

No jasně. Ušetřili na člověku, s kterým by se klient mohl poradit a prokonzultovat problém do větších podrobností. Jeho místo nahradil debilní robot, který umí papouškovat jen všeobecné, naučené fráze, které jsou úplně k ho..u.  Díky za skvělou službu Vodafone! 👎

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že tihle roboti mají docela slušný potenciál do jisté míry nahradit lidskou technickou podporu, akorát toho prostě musí  umět víc, také už jsem před několika dny zjistil že kromě chybové hlášky WT1807 jiné které se týkají web aplikace VTV prostě nezná.

 A přitom by stačilo tam tyto informace průběžně doplňovat a zákazníci na místo toho aby zbytečně zatěžovali už tak zjeveně přetíženou zákaznickou podporu, by si mohli všechny tyto informace zjistit celkem bez námahy přirozeným způsobem přímo na webu Vodafone, protože třeba najít něco na webu Vodafone běžným způsobem, nebo přes vyhledávání jsem zjistil že je docela složité a často skoro nemožné, ačkoliv vím že ta informace tam je.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...