Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

Tak za tohle nemá cenu Vodafone chválit. Jen opět umožnil to, co na půlrok znemožnil a uživatelé díky přechodu nemohli službu půlroku používat tak, jak si sjednali u UPC. 

Btw: Nejde na Macbooku, tj na iMacu půjde a nebo nejde obecně na MacOS?

A vzkaz pro Vodafone - Macbook se píše takto, ne jako Mac Book. 

Celý web působí Vodafone TV působí jakoby to dělal student v kroužku tvoření webovek. Viz přehled tarifů Vodafone tv, kde dole píšou, že při nákupu premium Boxu je cena o 50 Kč vyšší. Opravdu je to nákup a ne pronájem? 

Upraveno uživatelem Ivo2003
  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak můžu sledovat Vodafone TV přes internetový prohlížeč?

https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/televize-prohlizec/

Nepodporovaná zařízení nebo zapojení:

Vodafone TV nelze sledovat při zapojení obrazovky (monitoru) přes VGA konektor nebo pomocí dokovací stanice a při připojení přes VPN. Pokud je váš notebook připojený nepodporovaným způsobem, může se zobrazit chyba s označením WT 1807.

To s tím pripojením přes VGA konektor myslí vážně, nebo se jedná například o připojení externího monitoru k notebooku?

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • tomus změnil název na Vodafone TV pro PC prohlížeč spuštěna

Tak jsem zkusil NB a po připojení k externímu monitoru přes VGA se přehrávání opravdu zastavilo a zobrazila se ta uvedená chyba.

 

Odpoledne jsem shlédnul tréninky F1 a překvapilo mě, že obraz byl docela kvalitní a kvalita se v průběhu přehrávání neměnila (alespoň ne natolik, abych to nějak zaregisroval. U Horizonu stačilo při přehrávání trochu zatížit síť a kvalita byla dost proměnná, až do extrémně špatného obrazu. Oproti včerejšímu sledování ČT Sport, kdy při jízdách na divoké vodě byly dost znatelné a rušivé artefakty v obrazu, tak tady se nic závažného neprojevilo.

Ještě více mě překvapilo, že kvalita obrazu byla lepší, než když jsem stejný typ pořadu nahrával na VTV Box. V nahrávce byly kvůli artefaktům špatně čitelné výsledky na levé straně (ne vždy, ale v průběhu času se  to měnilo). Je to zrovna dost náročná část obrazu na datový tok, kdy je pole s textem, pod kterým je pohyblivý obraz. Dnes přes prohlížeč v PC jsem problémy nezaregistroval nebo jen velmi omezeně. Bylo to strovnatelné s kvalitou při příjmu DVB-C. Když opraví u VTV Boxu HDMI CEC, tak ho možná i vyndám z krabice a zapojím.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak tohle je naprosto k neuvereni.....me modul staci, ale chci se obcas koukat i na PC (mam 32palcovy monitor) k praci...nechci chodit do pokoje mam PC v loznici....fakt super vec, tohle je opravdu desny 😞 A to je takovy problem me zadat do jejich systemu.....abych mel moznost sledovat pres prohlizec? Stejne TV mam a to hnedka Komplet a 1 Gbit + dve SIM s neomezenymi tarify.....platim docela dost na to, abych mohl tedy sledovat pres PC televizi.....copak ta sluzba nejde nejak identifikovat po jejich tedy tim VTVxxxxx??

Jinak Horizon mi jde...ale je to takovy vachrlaty...dost casto me to vyhodi, nebo se to sekne.....ale samo, jako nouzovka to asi staci...ale jde me o princip.....kdyz tedy zavadim neco novyho, tak se snazim to procpat mezi co nejvice lidi...a ne jen tem, co maj krabicku Vodafone TV, kterou ja oprvdu nechci a nepotrebuju. Radeji uvitam Android appku pro smart TV.....

Horizon jde....no jde, spise obcas jde a nekdy nejde.... 😞

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...