Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

Opět keci v kleci. Minulý rok jsem měl kvůli špatnému rozložení fotbalových práv 02 , Telly i UPC a u všech jsem se zpětným shlédnutím neměl problém. ( u UPC dřív ano , Horizon GO taky delší dobu měl problémy , ale poslední rok fungoval bez problémů - možná tím , že ubylo zmigrovaných klientů a server nebyl tak zahlcený , těžko říct )

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, tomus napsal:

Může kouknout na iVysílání ČT na HbbTV.

To může. Ještě jednodušší bylo, že si to zpětně pustila z O2, kterou máme také a která jako vždy fungovala. Ale tohle je vlákno o Vodafonu a ne o ivysílání ČT nebo O2TV. 

 

před 6 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

Kabelovka funguje jak má, akorát netové zpětné sledování drhne. Lepší je si nahrávat sám u sebe a žádný problém.

A proč mám vymýšlet další redundandní záležitosti jako nahrávání u sebe? Protože součástí nabídky kabelové TV (alespoň u mne) byla možnost zpětného zhlédnutí, tak potom nechápu co mně oznamuješ. Jako že si koupím auto, ale když nebude fungovat zpátečka, tak vlastně auto funguje jak má? 

 

před 4 hodinami, Ondra - Vodafone napsal:

Dobré ráno, 

to je mi líto 😞 Zkusil jsem si včerejší díl ze zpětného zhlédnutí pustit a vše fungovalo bez potíží. Obecný problém to tedy není. Pokud vám nepomáhají obecné tipy, je potřeba nás kontaktovat na 800770077 a řešit to přímo k vaší službě, ve fóru potíže u konkrétní přípojky nedokážeme řešit.

 Potvrdil jste mi, že jste zde skutečně zbytečný. Určitě mám čas a náladu pokoušet se dovolat někomu s vaší erudicí a vztahem k zákazníkům.

 

před 2 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

Dokonce ta ptákovina (Stíny v mlze) jde z webu ČT i normálně stáhnout do PC. Není tam ochrana DRM.

OK, vyřídím ženě, že si Adolf.Shitler myslí, že kouká na ptákovinu. 

Upraveno uživatelem Medvěd
  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Adolf.Shitler napsal:

aby někdo nežil v iluzi, jak je to u jiných operátorů ideální - není, technické problémy jsou více či méně naprosto všude.

Ano, s tím lze víceméně souhlasit. Problémy se můžou samozřejmě vyskytnout vždycky a všude. Jenže problémy jsou od toho, aby se řešily, což také všechny ostatní webové televize dělají. Jen Vodafone na své uživatele zvysoka kálí a nechává se slyšet, že má úplně jiné priority, než řešit problémy nějaké televize. A že jich je v porovnání s jinými televizemi pořádná hromada!!!  ☹️ 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Medvěd Jasně, to už tady dlouho nebylo - podělanej Kyslík :D Stačí si přečíst komenty právě na FB, jak ta služba "úchvatně" funguje. To ještě zlatý Vodafone...

Redundantní příjem musíš řešit vždy, když bez toho příjmu nemůžeš být. Osobně mám satelit a jelikož vím, že třeba v létě při bouřkách bývá občas mimo provoz uplink, tj. SAT signál pak nemá nikdo v republice (ani kabelovka ne, pokud ho primárně bere pro převod do DVB-C právě ze satelitu), tak to jistím pozemákem. Služba za pár stovek měsíčně skutečně není a nemůže být nějaká garantovaná lajna, kde bude vždy a vše fungovat v režimu 24/7/365.

Ad "ptákovina" - to se tak píše (říká), zjevně nechápeš nadsázku :)
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník dotcomsk
V 1. 3. 2022 v 14:26, RichardHorcic napsal:

Ano, s tím lze víceméně souhlasit. Problémy se můžou samozřejmě vyskytnout vždycky a všude. Jenže problémy jsou od toho, aby se řešily, což také všechny ostatní webové televize dělají. Jen Vodafone na své uživatele zvysoka kálí a nechává se slyšet, že má úplně jiné priority, než řešit problémy nějaké televize. A že jich je v porovnání s jinými televizemi pořádná hromada!!!  ☹️ 

 

A kto je to ten Vodafone?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník nepovim

Jo, to dává smysl. Na macu to nejede, ale we windows virtualizovaných v macu ano. 

Není to náhodou webová aplikace, která prostě běží v prohlížeči?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sumbi
V 1. 3. 2022 v 9:40, Ondra - Vodafone napsal:

Jak psal Marek, Mac ani Chromebook nepodporujeme. Koukněte se prosím na podporované platformy a prohlížeče na https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/televize-prohlizec/. Kdyby vám to nešlo na podporované kombinaci prohlížeč - OS, tak uvítáme podrobnosti 🙂

Dobré ráno, 

to je mi líto 😞 Zkusil jsem si včerejší díl ze zpětného zhlédnutí pustit a vše fungovalo bez potíží. Obecný problém to tedy není. Pokud vám nepomáhají obecné tipy, je potřeba nás kontaktovat na 800770077 a řešit to přímo k vaší službě, ve fóru potíže u konkrétní přípojky nedokážeme řešit.

Nepodporujete nic! Mě nejde Vodafone TV ani na Macbooku Pro v Safari, Opeře, Firefoxu, Chromu, ani na iMacu a ani v práci na PC ve Windows (Chrome). Háže mi to error_WF004. V Opeře na Macbooku error_WF052.  Komntakt na Vaši zákaznickou linku je bezpředmětný. Nikdo mi nebyl schopem pomoci. Prý předají problém IT oddělení a ti mě kontaktují do 48 hodin. Nekontaktoval mě nikdo dva týdny. V prodejně Vodafone technická podpora také bezradná. Tak teď babo (Vodafone) raď! A to nemluvím o mobilmní aplikaci pro iPhone, kde přímý přenos F1 co 5 sec výpadek zvuku. Zlatý Horizon GO!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník djmetla

Zdravím,

je možné sa vrátiť na starú službu HorizonGO z tejto vašej rádoby internetovej aplikácie tv.vodafone.cz ktorá neustále vypína obraz s roznymi errormi? Nebaví ma to vkuse refreshovať ako blbec. Internet mám od vás 1Gbit a ta vaša aplikácia prehráva tak plynule ako Powerpoint prezentáciu.

Popravde vám odporúčam zmazať tv.vodafone.cz a nahradiť to HorizonGO appkou ktorá aspoň nepadala....

S pozdravom
Zákazník

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...