Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

@cvancara V zásadě je to pravda. A na druhou stranu, bez podrobné specifikace, není. Záleží na dalších parametrech, které nejsou uvedeny. Nikde není psáno, že funguje nějaká kombinace těchto připojení, není uvedena verze HDMI, typ DVI atp. Myslím si, že příkladů, kdy to funguje resp. kdy ne, tu máme na fóru víc než dost (např. nefunkčnost DP a zároveň HDMI, možná jen v dané konfiguraci). Ideální by byla informace (klidně zprostředkovaná) od vývojáře či testera, kteří mají teoreticky možnost buď otestovat danou kombinaci či ji vyčíst z dokumentace a poskytnout technickou specifikaci... Víte, co tím chci říci (doufám). 

@Ladik To není o primárním vyhýbání se. Ondra tu za pár dní, co tu působí, odpověděl na spoustu dotazů fundovaně a oficiálně, což tu doteď nebylo. Je třeba brát v potaz, že Ondra bude limitován dostupnými oficiálními informacemi a nějakému kodexu zaměstnance. Též předpokládám, že nechce/nemůže psát nepodložené domněnky a nepotvrzené informace. Narozdíl ode mne, by si neměl dovolit tu napsat informaci typu jedna paní povídala, abyste ho zde vy či např. technik "vyvedli z omylu či roznesli na kopytech". 

 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto se už od minulého týdne snažím získat informaci, zda to bude fungovat nebo ne.

PC mě živí a když se mě někdo zeptá, třeba na podobnou otázku, řeknu že teď nevím, ale vezmu a vyzkouším to.

Do prčic, to je vážně takový problém, aby ten vývojář vzal, připojil HDMI a DP (nebo něco jiného) a vyzkoušel to?

On neví, co tam vyvíjí a jaké blokování je nastaveno? Když něco dělám, tak si to taky otestuju pod různými verzemi Wind, prohlížečů a pod.

To je asi jako zkonstruujem auto, ale nevíme, jestli bude jezdit. Začneme ho prodávat a budeme čekat, jestli si začnou stěžovat.

A když budou, napíšeme, že jsme ale neřekli, že je to k jízdě.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 hours ago, Evzen said:

A nejak nevim o technickem principu, kterym by mi tohle dokazali od brezna znemoznit.

Stačí využiť možnosti CI+ rozhrania.. obmedziť dobu prehratia nahrávky a zakázať posúvanie/preskakovanie, oboje už nejaký rok funguje vo Vodafone DE pri privátnych TV (RTL, Pro7, Sat1, VOX, Sky) v HD verziách, ktoré sú kódované.

Upraveno uživatelem quadra2030
  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@cvancara @Ladik Hezké ráno, kolegyně Verča to napsala správně - obecně nepodporujeme VGA. A pokud jde o připojení více monitorů najednou, tak nezaručujeme, že bude přehrávání funkční v jiných případech, než když je více monitorů propojených přes HDMI. 

Pokud k tomu získáme ještě nějaké podrobnější a univerzálně platné upřesnění, tak ho určitě budu sdílet. 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vždyť to není pravdu. Jak jsem zde psal dřív, nefunguje mi propojení HDMI notebook Asus-TV Philipd OLED. A když k tomu připočtu nefunkční spárování ovladače s TV, nefunkční režim nízké úspory, tak mají soudruzi ještě co napravovat...

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulý týden mne také převedli pod vodafone a upřímně , přemýšlím o odchodu. Proboha , to je vodafon tak závislý na pronájmu svých boxů? Mám v obou televicích modul a zpětné shlédnutí jsem řešil přes horizon go na android boxu .  Vodafon TV přes to nefunguje. PROČ ??? O2 přes to šlape , Telly taky , prakticky všichni poskytovatelé. Tak proč k***a vodafon ne ?

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@tramin Nikdy nemůžeme úplně vyloučit, že určitá kombinace dvou zařízení si nebude rozumět, to se pak snažíme řešit na základě konkrétního podnětu. Plošně ale platí to, co jsem napsal výše.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...