Přejít na obsah

Business Speed Up a převod do systémů Vodafone


CableG

Doporučené příspěvky

Ne, dostal jste jen samotný modem, nikoliv samoinstalační balíček. V tom jsou ještě nějaké papíry, kabel a dříve i klíč, který se dnes nedodává díky náhradě šroubovacího F konektoru za push on konektor. Ale dostal jste tedy to, co si ráno nafasuje technik. Jenže on si k tomu musí nafasovat právě ještě kabely atd. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tušil jsem to. Prostě do toho balíčku zapomněli přibalit technika 🙂 

Teď jsem měl kliku při volání na podporu, sice ani teď  (stejně jako kolegyním včera) se operátorovi nepovedlo dovolat na techniky, ale aspoň to byl člověk, který věděl o čem s ním mluvím. Začínám přesně rozlišovat jestli mluvím s někým, kdo byl dříve u UPC a kdo je "jen" z Vodafone.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jedeme druhé kolo 🙂 Modem má fw 01.02.068.13.EURO.SIP a pro bridge módu logicky ani stopa. Upgrade proběhnul, ale jen na tuhle verzi, dál nic. Vystál jsem si frontu na operátora, ten mě přepojil na techniky a pak už to jen 3x píplo a hovor skončil 😉

Update: po 3 hodinách vítězství, uff…

Upraveno uživatelem CableG
  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, po intervenci technika, co prováděl výměnu modemů, mi do nového modemu poslali 01.04.046.07.EURO.SIP a s tím už šlo zapnout bridge mode a pak už to začalo fungovat stejně, jako když tam byl compal, jen o něco rychleji - i když teda úplnej fofr to není:

Upload capacity: 52.198 Mbps
Download capacity: 414.513 Mbps
Upload flows: 12
Download flows: 20
Responsiveness: High (1474 RPM)

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, dík za info. Tak ono s tou rychlostí je to poslední dobou takové všelijaké, ale těch garantovaných 600 Mbps to jede vždy. Z počátku (duben-září 2021) to ale bývalo lepší.

Co se týče toho firmwaru, přijde mi to v podání Vodafone trochu chaotické. Měl jsem ten firmware asi měsíc, následně ho stáhli pro chybu wifi části. To bych jako problém neviděl, chyba se stane. Ale nerozumím tedy tomu, proč ho někdo má, někdo ne. Vlastně tvůj příklad hovoří za vše, zavolej si a mi ti ho nahrajeme. Jako který,  je to ten s chybou, nebo revidovaný? Nemám na to sílu telefonovat a čekat, než se s někým domluvím... Stačilo naposledy, kdy po pravidelné údržbě spadnul signál o - 5 db, dovolat se fakt zážitek. Inu kapitola sama o sobě...

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • 3xCA Modul, Vodafone Station+RT-AX86U
  • Karviná
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, někdy se to holt nepodaří, po posledním zlepšování sítě mi spadnul signál tolik, že mi jeden Kaon začal kostičkovat. Tak jsem ho vrátil a místo něj pořídil Telly (aplikaci do Apple TV). Možná jsem ten firmware dostal protože mám modem v bridgi a tedy nějaká chyba wifi je mi celkem fuk.

O dovolání se je škoda mluvit, sice se to hlásí jako linka pro významné zákazníky, ale pokud můžu čekat 30 minut, než mi to někdo zvedne, tak buď nejsem tak významnej a nebo ten název není zvolený úplně nejlíp. Dokonalý ale na tom je, že sami operátoři se nemohou dovolat na techniky, protože jim to prostě nevezmou - opakovaná zkušenost z minulého i tohoto týdne.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...